In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۷/۲۰ - ۲۰:۱۳ | کد خبر : 37779
 • Print Friendly

  مهریه عجیب نوعروس برای ساخت آبشخور حیوانات !

  نوعروسی که مهریه خود را صرف ساخت آبشخور حیوانان کرد اعتقاد دارد که با ساخت آبشخور برای حیوانات حیات وحش و رهایی آن‌ها از تشنگی، کائنات، برکات و خیرات زیادی را به زندگی مشترک او و همسرش سرازیر خواهند کرد.

   

   

   

  شرق پرس: یک نوعروس مهریه خود را صرف حفظ محیط زیست کشور کرد.یکی از اعضای انجمن یوزپلنگ ایرانی مهریه‌اش را ساخت آبشخور در یکی از پناهگاه‌های حیات وحش ایران تعیین کرده است.

   

   

  این نوعروس که تمایل به اعلام نام خود ندارد، در رابطه با این تصمیم خود می‌گوید: می‌توان به مهریه با دیدی وسیع‌تر، نگاه خودخواهانه نداشته باشیم و آن را برای کار خیر از جمله انسان‌های نیازمند اختصاص دهیم و یا آن را صرف حفظ محیط زیست کشور کنیم.

   

  وی اعتقاد دارد که با ساخت آبشخور برای حیوانات حیات وحش و رهایی آن‌ها از تشنگی، کائنات، برکات و خیرات زیادی را به زندگی مشترک او و همسرش سرازیر خواهند کرد.

   

  او می‌گوید: هنگامی که تصمیم به ازدواج داشتم یکی از همکارانم گفت تویی که این همه دوستدار محیط زیست هستی مهریه‌ات چیست؟ همان لحظه به ساخت یک آبشخور برای حیوانات در حیات وحش کشور فکر کردم، زیرا به مساله آب اهمیت زیادی قائل هستم./تابناک

   

   

 • برچسب ها : ,
 • 
  نظرات در مورد » “مهریه عجیب نوعروس برای ساخت آبشخور حیوانات !”
  1. جنگلبان گفت:

   با سلام و درود بر این بانوی ارجمند.
   مهریه های اینچنینی می توانند گامی سبز باشند برای حفظ داشته های ارزشمندمان.
   مهریه من نیز کاشت یک اصله نهال جنگلی بود که الان یک سال و نیمش میشه.
   درخت شدنش نشانه مهر واقعی در زندگیست.


  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار