In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۸/۲۲ - ۱۸:۰۸ | کد خبر : 58920
 • Print Friendly, PDF & Email

  فرماندار بهشهر؛

  مهم ترین آسیب اجتماعی در بهشهر, طلاق است

  سجادی وجود فضای مجازی را یکی از راههای تشدید طلاق در جامعه عنوان کرد و گفت : چنین ارتباطاتی، موجی از بی اعتمادی را در فضای منزل حاکم کرده است

  مهم ترین آسیب اجتماعی در بهشهر, طلاق است

   

  به گزارش شرق پرس ( شرق مازندران) سجادی فرماندار بهشهر گفت : طلاق ، یکی از مهم ترین آسیب های اجتماعی جدی در این شهرستان است که باید برای کاهش آن همه دستگاهها وارد کار شوند و فرهنگ سازی کنند.

   

  سید خالق سجادی در جلسه کارگروه طلاق شهرستان افزود : کارهای مختلفی برای کاهش طلاق و رشد ازدواج در شهرستان انجام شده است که در ادامه راه هم باید از تمام ظرفیت های هنری ، مجازی و مشاوران استفاده شود.

   

  وی وجود فضای مجازی را یکی از راههای تشدید طلاق در جامعه عنوان کرد و گفت : چنین ارتباطاتی، موجی از بی اعتمادی را در فضای منزل حاکم کرده است که باید از این فضاها دوری کرد و با اعتماد سازی به سوی آینده ای روشن گام برداشت.

   

  سجادی تقویت باورهای دینی در بین آحاد مردم را یکی از راههای جلوگیری از افزایش آمار طلاق در جامعه عنوان کرد و یادآور شد : فاصله گرفتن از ارزش های دینی ، تغییرات ارزشی و اخلاق جامعه ، ارائه ندادن آموزش مناسب ، بی توجهی به کسب مهارتهای زندگی و اجتماعی، کاهش مسئولیت پذیری و کم رنگ شدن زشتی طلاق در جامع ، از عمده عوامل افزایش این معضل اجتماعی است .

   

  وی گفت : افزایش امید در خانواده، آرامش و امنیت بیش ‌از پیش را به دنبال دارد که باید با افزایش فضای انس و الفت بیشتر در خانه و خانواده و افزایش روابط عاطفی، این ارتباطات، مستحکم تر شود.

   

  به گزارش ایرنا فرماندار بهشهر افزود : همه مسئولان برای کاهش رشد طلاق در شهرستان باید بسیج شوند و با رعایت موضوع های مختلف کاهش طلاق، برای رشد ازدواج تلاش کنند.

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار