In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۸:۲۰ | کد خبر : 65381
 • Print Friendly

  استاندار مازندران؛

  موضوع تعطیل شدن واحدهای تولیدی در همه جا وجود دارد

  ربیع فلاح در جمع کارگران مازندرانی با بیان اینکه 800 واحد تولیدی در مازندران پروانه بهره‌برداری گرفتند، افزود: ممکن است برخی از واحدهای تولیدی در استان هم تعطیل شده باشند و این موضوع در همه جا وجود دارد...

  ربیع فلاح استاندار مازندران: موضوع تعطیل شدن واحدهای تولیدی در همه جا وجود دارد

   

  به گزارش شرق پرس ربیع فلاح جلودار در مراسم تجلیل از کارگران اظهار کرد: شرایط سختی در سال‌های اخیر در حوزه کاری داشتیم که در سایه تعامل و همکاری با تشکل‌های کارگری امروز تا حدودی این مشکلات حل و فصل شده است.

   

  وی با اعلام اینکه با وجود همه تلاش‌ها نیازهای جامعه کارگری متفاوت است، افزود: در حد مقدورات اقداماتی مناسبی برای کاهش مشکلات کارگران در جامعه انجام شده است.

   

  استاندار مازندران با اعلام اینکه در حوزه آموزش باید توجه جدی در استان انجام شود، افزود: ایجاد دبیرخانه دائمیHSE از اقدامات برجسته در استان بود.

   

  وی با بیان اینکه مازندران بعد از استان تهران جایگاه دوم در ساخت و ساز را به خود اختصاص داد، اظهار کرد: این جایگاه برازنده استان است.

   

  ربیع فلاح اضافه کرد: مدیران در حوزه رسیدگی به مسائل کارگران باید پای کار باشند و ما تلاش کردیم که منافع کارگران در استان تامین شود.

   

  وی ادامه داد: شعار دادن خیلی راحت است، در این دولت تلاش شد، شعار ما منبعث از عملکرد و کارهای ما منبعث از شعار باشد.

   

  استاندار مازندران یادآور شد: با وجود مشکلات مالی المپیاد کارگری در استان برگزار شد و سال ۹۵ توانستیم ۸۰۰ مصوبه در ستاد تسهیل استان داشتیم.

   

  وی با بیان اینکه ۸۰۰ واحد تولیدی در استان مازندران پروانه بهره‌برداری گرفتند، افزود: ممکن است برخی از واحدهای تولیدی در استان هم تعطیل شده باشند و این موضوع در همه جا وجود دارد ولی ما تلاش کردیم که مشکلات حل شود.

   

   

   

   

   

  فارس

 • برچسب ها : ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار