In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۳/۱۱ - ۱۸:۳۳ | کد خبر : 28587
 • Print Friendly

  دردسرهای حضور یک میهمان ناخوانده:

  موفقیت آتش نشانی در زنده گیری یک قلاده سمور از مغازه ای در بهشهر

  سراجی گفت: صاحب مغازه بهشهری که شناختی از سمور نداشت از آتش نشانی کمک طلبید و ماموران نیز با زنده گیری سمور آن را به ماموران اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تحویل دادند .

  samor1999

   

   

   

  به گزارش شرق پرس مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بهشهر از زنده گیری یک قلاده سمور از مغازه ای در این شهر و تحویل آن به اداره محیط زیست خبر داد.

   

   

   

  حسین سراجی روز سه شنبه به ایرنا گفت : صاحب مغازه ای در شهر بهشهر صبح امروز در تماس با آتش نشانی از وجود جانوری وحشی در داخل مغازه اش خبر داد و ماموران نیز بلافاصله به محل اعزام شدند.

   

  وی افزود : صاحب مغازه که شناختی از سمور نداشت از آتش نشانی کمک طلبید و ماموران نیز با زنده گیری سمور آن را به ماموران اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تحویل دادند .

   

  مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بهشهر گفت : خوشبختانه آگاهی مردم در زمینه حفاظت از حیات وحش و اطلاع رسانی از گونه های آسیب دیده افزایش چشمگیری داشته است.

   

  سمور یا دَله که از راسته راسوسانان محسوب می شوند جانورانی همه چیزخوار هستند و سنجاب ، موش، خرگوش، پرندگان، حشرات و تخم پرندگان به همراه دانه ها و میوه ها و لاشه از منابع غذایی آنهاست.

   

  سمورها زندگی انفرادی دارند و فقط در اواخر بهار و اوایل تابستان برای جفت گیری با هم زندگی می کنند. بچه هایشان نابینا و تقریبا بی مو در ابتدای بهار به دنیا می آیند و بعد از حدود دو ماه از شیر گرفته می شوند و در حدود سه یا چهار ماهگی از مادر جدا می شوند.

   

   

   

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار