In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۸/۲۷ - ۱۰:۳۷ | کد خبر : 59158
 • Print Friendly, PDF & Email

  نامه های یک مخبر به ارتش عراق از حال روز سرکرده داعش در موصل

  در یکی از نامه ها آمده است: "رفتار البغدادی بسیار شک برانگیز شده است. او به نزدیک ترین افراد خود شک می کند. او در گذشته با ما شوخی می کرد اما این روزها با هیچ کس شوخی نمی کند".

   

  شرق پرس: از چند هفته پیش، شخصی ارسال نامه های مکتوب از داخل موصل را به واحد اطلاعات ارتش عراق در بغداد آغاز کرده است.
   

   

  به گزارش العالم، یک مخبر ناشناس دارای ارتباط با داعش در موصل در اوایل نوامبر در نامه های مکتوبی مورد ابوبکر البغدادی رهبر برای اطلاعات الرتش عراق فرستاده که در آ«ن آمده است: “اعصاب او به شدت به هم ریخته است.”
   
  یکی از این نامه ها می افزاید: “البغدادی از رفت و آمدهای خود کاسته است و به شکل ظاهری خود اهمیت نمی دهد، تا آنجا که شکل و شمایل او تغییر یافته است. او در گذشته به ظاهرش بسیار اهمیت می داد اما اکنون این گونه نیست”.
   
  همچنین در این نامه آمده است: “او در زیر زمین زندگی می کند و تونل هایی دارد که به مناطق دیگر امتداد یافته اند. او بدون کمربند انفجاری نمی خوابد تا در صورت بازداشت شدن آن را منفجر کند”.
   
  این نامه کتبی که رویترز آن را به دست آورده یکی از نامه های متعددی است که بیانگر حال و روز داعش پس از آغاز عملیات نظامی نیروهای عراق جهت بازپس گیری شهر موصل از چنگال این گروهک تروریستی است. این نامه ها و مصاحبه های انجام شده با مقامات بلندپایه کرد و داعشی های به اسارت گرفته شده در عملیات اخیر ترسیم گر یک تصویر غیرعادی از این گروهک تندرو است.
   
  در این نامه ها آمده است: “اعدام افرادی که می خواهند فرار کنند، به یک موضوع روزمره سازمان یافته تبدیل شده است. البغدادی نسبت به افراد پیرامون خود شک و تردید پیدا کرده است”.
   
  در یکی از نامه ها آمده است: “رفتار البغدادی بسیار شک برانگیز شده است. او به نزدیک ترین افراد خود شک می کند. او در گذشته با ما شوخی می کرد اما این روزها با هیچ کس شوخی نمی کند”.
   

  رویترز در مورد هویت فرد مخبری که با واحد اطلاعات ارتش عراق نامه نگاری می کند، اطمینان حاصل کرده است اما تا کنون نتوانسته از منابع مستقل نسبت به صحت اطلاعات ذکر شده در نامه های وی کسب اطمینان کند.
   
   
   
   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار