In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۶/۱۲ - ۱۵:۳۵ | کد خبر : 35092
 • Print Friendly

  نزدیک به یک میلیارد تومان برآورد خسارت طوفان اخیر در میاندورود

  مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میاندورود گفت: هنوز برآورد کاملی از خسارت‌های اخیر بخش کشاورزی در میاندورود انجام نشد, اما آخرین جمع‌بندی صورت گرفته حکایت از رسیدن میزان خسارت‌ها به 938 میلیون تومان است.

  seil-keshavarzi5

   

   

  به گزارش شرق پرس سیدشبیر موسوی امروز در گفت‌وگو با فارس در میاندورود اظهار کرد: مشکلات زراعی در باغات و زمین‌های شالیزاری حاصل شد و اگر شالیکارانی که برنج پرمحصول خود را هنوز برداشت نکردند و دچار خسارت شدند باید به اداره جهاد کشاورزی اطلاع دهند تا تعیین خسارت شود.

   

   

  وی اضافه کرد: هنوز برآورد کاملی از خسارت‌های اخیر بخش کشاورزی در میاندورود انجام نشده، زیرا همچنان شاهد گزارش‌های مردمی و اعلام خسارت هستیم اما آخرین جمع‌بندی صورت گرفته حکایت از رسیدن میزان خسارت‌ها به ۹۳۸ میلیون تومان است.

   

   

  مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میاندورود گفت: پس از باران و طوفان روز سه‌شنبه در میاندورود، سه تیم در بخش مرکزی برای بررسی و بازدید از خسارت‌های بخش کشاورزی وارد عمل شدند که براساس آن بیشترین خسارات به ۱۶ واحد دامداری و مرغداری و چهار واحد شالیکوبی وارد آمد همچنین خسارت‌هایی از باغات و گلخانه‌ها گزارش شده است.

   

   

  به گزارش فارس, نتیجه بازدیدهای کارشناسی دستگاه‌های مختلف و کمیته مدیریت بحران میاندورود برای دریافت آمار نهایی خسارات، پس از جمع‌بندی نهایی اعلام می‌شود.

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار