In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۴ | کد خبر : 41764
 • Print Friendly

  به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلوگاه؛

  نشست مفاخر و فرهیختگان شهرستان گلوگاه با نماینده صداوسیمای مرکز مازندران+ تصاویر

  مفاخر و فرهیختگان شرق مازندران به منظور بیان دیدگاهها و انتظارات فرهنگی و هنری نسبت به صدا و سیما مرکز مازندران با نماینده این سازمان در شرق مازندران گفتگو کردند.

   

   

   

  به گزارش شرق پرس، نشست صمیمی بین اصحاب فرهنگ و هنر و فرهیختگان شهرستان گلوگاه با نماینده صدا وسیما مرکز مازندران درمحل مجتمع فرهنگی وهنری فجر، شهرستان گلوگاه  برگزار شد.

   

   در این جلسه مفاخر و فرهیختگان شرق مازندران به منظور بیان دیدگاهها و انتظارات فرهنگی و هنری نسبت به صدا و سیما مرکز مازندران و همچنین تشریح نگرش خود در زمینه های مختلف هنری از جمله موسیقی، هنرهای تجسمی، نویسندگی، پژوهش و برگزاری جشنواره های فرهنگی و هنری و …  با جناب آقای آغاز گفتگو کردند.

  در ادامه این جلسه آقای بابایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان گلوگاه ابراز امیدواری کرد صدا وسیما مرکز مازندران نگاه ویژه در بحث گزارشات تصویری اخبار و آثار تولید شده در زمینه های فرهنگی وهنری ،مذهبی و… به این شهرستان داشته باشد.

  وی افزود: این شهرستان بعنوان اولین مبادی ورودی به استان ( از سمت خراسان رضوی ، خراسان شمالی ، گلستان و سمنان ) می تواند نشانگر ظرفیت ها و زیبایی های استان معرفی شود و نسبت به جذب گردشگران داخلی و خارجی موثر واقع شود و موجب رونق بخش اقتصاد و فرهنگ در این شهرستان و استان مازندران باشد.

   

   

  اضافه می شود نماینده صداوسیما و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد گلوگاه پس از این جلسه به دیدار امام جمعه محترم این شهرستان رفتند.

   

   

  تصاویر این نشست صمیمی را در ادامه ملاحظه می فرمائید:

   

   

  sedaosima-galogah51

   

  sedaosima-galogah51dfgfg

   

  sedaosima-galogah55

   

  sedaosima-galogah51fgf

   

  sedaosima-galogah51fhgfhg

   

   

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار