In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۹:۱۴ | کد خبر : 65430
 • Print Friendly

  نظام آموزشی ۳-۳-۶ بزرگترین آسیب ها را به آموزش و پرورش زد

  اگر آموزش و پرورش به اولویت اول کشور تبدیل شود بسیاری از مشکلات در آموزش و پرورش حل می شود. فراتر از مشکلات معیشتی منزلت معلمان دارای اهمیت است. ..

  نظام آموزشی 3-3-6 بزرگترین آسیب ها را به آموزش و پرورش زد

   

  سخنگوی انجمن اسلامی معلمان با بیان اینکه اجرای نظام ۶-۳-۳ بزرگترین آسیب ها را به وزارت آموزش وپروش وارد کرده است، گفت: اجرای سند تحول نیاز به پیش نیاز هایی  و ملزومات دارد.

  به گزارش مهر، حسن خلیل آبادی در نشست خبری که به مناسبت هفته معلم برگزار شد، اظهارداشت: آموزش و پرورش هنوز جزو مسائل اساسی کشور نیست.

  وی افزود: اگر آموزش و پرورش به اولویت اول کشور تبدیل شود بسیاری از مشکلات در آموزش و پرورش حل می شود. فراتر از مشکلات معیشتی منزلت معلمان دارای اهمیت است. درخواست ما همواره ارتقای سهم آموزش و پرورش از بودجه عمومی کشور بوده است.

  خیلی آبادی تصریح کرد: سندهایی که برای آموزش وپرورش است آرمانی است. می گوییم دانش آموز باید به حیات طیبه برسد اما خروجی های مدارس اینگونه نیست.

  وی با انتقاد از نگاه های چندگانه ای که در نظام تعلیم و تربیت وجود دارد گفت: آسیب های اجتماعی ناشی از نگاه های چند گانه در آموزش و پرورش است. خانواده یک نگاه دارد. آموزش و پرورش نگاه دیگری دارد، بخش های دیگر جامعه نیز نگاه های متفاوتی نسبت به آموزش وپرورش دارند.

  خلیل آبادی با بیان اینکه مسئولین وزارت آموزش و پرورش موظف به اجرای سند تحول بنیادین هستند، افزود: به عنوان صاحب نظر می توانیم سند تحول را نقد کنیم.

  این کار شناس آموزشی با اشاره به مشکلات اجرای نظام ۶-۳-۳ ، گفت: بدون پیش بینی ملزومات این نظام تنها به دلیل اینکه در سند تحول آمده بود اجرا شد و مشکلات زیادی را به جود آورد.

  وی با بیان اینکه اجرای نظام ۶-۳-۳ بزرگترین آسیب ها را به وزارت آموزش و پروش وارد کرده است، بیان کرد: اجرای سند تحول نیاز به پیش نیاز هایی دارد. با اجرای شکلی و نمایشی برنامه ها در وزارت آموزش وپرورش مخالف هستیم. باید برنامه ها با مطالعه و دقیق اجرا شود. ابتدا باید برنامه به صورت آزمایشی اجرا شود.

  سخنگوی انجمن اسلامی معلمان در پایان  به حضور حداکثری مردم در انتخابات تاکید کرد و گفت: مردم باید حضور آگاهانه و مشارکت فعال در انتخابات داشته باشند.

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار