In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۱ | کد خبر : 29787
 • Print Friendly

  نظر علی مطهری درباره تماشاگران زن در بازیهای والیبال

  علی مطهری درباره تماشای والیبال برای زنان در ورزشگاه گفت: از نظر بنده تماشای ورزشهایی مانند والیبال هیچ مشکل و ایرادی وجود ندارد و باید زمینه را برای ورود بانوان به ورزشگاه فراهم کنیم.

  نظر علی مطهری درباره تماشاگران زن در بازیهای والیبال

   

   

   

  شرق پرس: در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس علی مطهری نماینده مردم تهران، در گفتگویی کوتاه درباره حضور امکان حضور بانوان در ورزشگاه ها گفت: از نظر بنده حضور بانوان در ورزشگاه ها برای ورزش هایی چون والیبال منعی ندارد.
   
   
   
   
  جماران نوشت: او در پاسخ به این سوال که نظر شما راجع به ورود بانوان به ورزشگاه و تماشای مسابقات تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی و حاشیه های ایجاد شده پیرامون آن چیست گفت: یک سری از ورزشها مانند کشتی و شنا وجود دارد که از لحاظ شرعی و قانونی توانایی انجام این کار نیست، اما در این مورد از نظر بنده هیچ مشکل و ایرادی وجود ندارد و باید زمینه را برای ورود بانوان به ورزشگاه فراهم کنیم.
   
   
   
  وی همچنین در مورد اینکه پرونده حادثه شیراز به کجا انجامید، گفت: که این پرونده در مراحل آخر خود است و بزودی به سرانجام می رسد.

   
   
   

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار