In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۹ | کد خبر : 27056
 • Print Friendly

  نمایشگاه عکس و نقاشی طبیعت و زندگی در نکا دائر شد

  در این نمایشگاه که در گالری فرهنگسرای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نکا دایر شده 30 اثر از کارهای هنرمند نکایی عبدالحسین جمشیدی کوهساری به نمایش گذاشته شده است.

  namayeshgah5-aks5

   

   

  به گزارش شرق پرس  نمایشگاه عکس و نقاشی یکی از هنرمندان نکایی روز سه شنبه با موضوع طبیعت و زندگی در این شهرستان دایر شد.

   

   

   

  در این نمایشگاه که در گالری فرهنگسرای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نکا دایر شده ۳۰ اثر از کارهای هنرمند نکایی عبدالحسین جمشیدی کوهساری به نمایش گذاشته شده است.

   

  آثار به نمایش درآمده در این نمایشگاه برگرفته از زندگی مردم ، کشاورزی، خانه داری، طبیعت منطقه و موضوعات آزاد است.

   

  رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نکا در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اینکه اردیبهشت ماه، ماه هنر است اظهار داشت: با توجه به ماه هنر در اردیبهشت ماه و همچنین در آستانه مبعث، این نمایشگاه از آثار این هنرمند خوش سلیقه شهرستان برگزار شد.

   

  محمدعلی صفرپور گفت: این نمایشگاه با هدف به تصویر کشیده شدن زیبایی های طبیعت مناطق روستایی، زندگی زنان روستایی، خانه داری و غیره برپا شده است.

   

  وی افزود: در این نمایشگاه آثار این هنرمند در قالب تکنیک، ترکیب مواد، سیاه قلم، رنگ روغن وغیره و در سبک های رئالیستی به نمایش گذاشته است.

   

  به گزارش ایرنا این نمایشگاه اولین نمایشگاه این هنرمند در سطح شهرستان محسوب می شود که به مدت یک هفته برای بازدید علاقه مندان به هنر نقاشی دایر است.

   

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار