In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۲/۳۱ - ۸:۳۱ | کد خبر : 27786
 • Print Friendly

  به همت شبکه بهداشت و درمان گلوگاه:

  نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت در گلوگاه افتتاح شد

  سرپرست شبکه بهداشت و درمان گلوگاه گفت: دکتر جان بابایی به همراه معاونین خود در گلوگاه حضور پیدا کرده و در خصوص ساخت کلینیک تخصصی این شهر قول مساعد دادند

   hadinajafi

   

   

  به گزارش خبرنگار شرق پرس روز چهارشنبه نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت به همت شبکه بهداشت و درمان گلوگاه در کانون شهید کلبادی نژاد این شهر افتتاح شد.

   

   

   

  سرپرست شبکه بهداشت و درمان گلوگاه در حاشیه این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه با حضور رئیس آموزش و پرورش گلوگاه و همراهی بازدید کنندگان افتتاح شد.

   

   

  دکتر هادی نجفی تیرتاشی افزود: نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت از سی ام اردیبهشت کار خود را آغاز کرد و تا نهم خرداد ماه دایر خواهد بود و علاقمندان می توانند از این نمایشگاه دیدن کنند.

   

   

  وی ادامه داد: در مازندران چهار شهرستان برای برپایی این نمایشگاه انتخاب شدند که گلوگاه نیز جزء این شهرستانها بوده است.

   

   

  نجفی به بیان اهداف این نمایشگاه پرداخت و گفت: با توجه به اینکه جمعیت کشور روز به روز به سمت سالمندی و پیری می رود این نمایشگاهها در راستای هدف جوان کردن جمعیت و باروری سالم پیش می رود و در این راه همه مسولان باید کمک کنند که جمعیت شهرستان را به سمت جوان کردن پیش ببریم.

   

   

  سرپرست شبکه بهداشت و درمان گلوگاه اظهار داشت: در غرفه های تشکیل شده در این نمایشگاه تابلو، بروشور و کتابچه هایی با موضوعاتی همچون آمادگی برای ازدواج، ازدواج، تندرستی خانواده، بارداری و فرزند آوری، زایمان و مراقبت های پس از آن ،فرزند پروری، مدیریت منابع خانواده ،مدیریت استرس و بحران ،شیوه زندگی، اختلال ناباروری ، ناسازگاری و مدیریت آن ارائه شده است.

   

   

  وی در خاتمه گفتگو از حضور دکتر جان بابایی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در گلوگاه خبرداد و گفت: دکتر جان بابایی به همراه معاونین خود در گلوگاه حضور پیدا کرده و در خصوص ساخت کلینیک تخصصی این شهر قول مساعد دادند که این ساختمان را در حدود ۵۰۰ متر مربع فضا ایجادکنند و عملیات اجرایی آن را از صفر تا صد تقبل نمایند.

   

   

  دکتر نجفی تاکید کرد:در ادامه قول های دکتر جان بابایی برای گلوگاه در اختیار گذاشتن یک دستگاه دیالیز به ازای هر ۶ بیمار دیالیزی و نیز یک دستگاه آمبولانس و ساخت مرکز بهداشتی درمانی نیالا قابل ذکر است که امیدواریم هر چه زودتر قول های خوشنود کننده دکتر به ثمر بنشیند.

   گزارش از سکینه نوری

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار