In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۷:۲۷ | کد خبر : 72214
 • Print Friendly, PDF & Email

  نماینده کنگره آمریکا : چرا از حامیان داعش حمایت می کنیم؟

  الین نماینده کنگره آمریکا گفت: شاهد آن هستیم که دولت ترامپ شراکت و اتحاد خود با عربستان سعودی را دوبرابر کرده است؛ یعنی کشوری که حامی و پشتیبان این گروه های تروریستی مانند داعش و القاعده است...

  نماینده کنگره آمریکا : چرا از حامیان داعش حمایت می کنیم؟

   

  تولسی گابارد نماینده مجلس آمریکا ضمن مصاحبه با شبکه خبری “سی ان ان” (CNN) به انتقاد از سیاست های دروغین و دوگانه دولت آمریکا در مبارزه با تروریسم پرداخته است. خانم گابارد دو ویدئو از این مصاحبه را در صفحه توییتر رسمی خود منتشر کرده است.

   

  این نماینده مجلس آمریکا ابتدا به کشته شدن سربازهای آمریکایی در کشور آفریقایی “نیجر” تحت عنوان مبارزه با تروریسم پرداخته و عنوان می کند ادعای دولت آمریکا در مبارزه با تروریسم، کاملا با حمایت ایالات متحده از عربستان سعودی که متناقض است.

   

  نماینده مجلس آمریکا عنوان می کند:

  «قلب من با خانواده برادرانمان [سربازهای ارتش آمریکا] که هزینه اصلی این جنگ را می پردازند همدرد است. هرچند تحقیقات در رابطه با کشته شدن این افراد در حال انجام است اما سؤالی که باید از دولت آمریکا پرسیده شود و سؤال مردم آمریکا است، آن است که نیروهای آمریکایی در نیجر چه می کنند، هدف از این عملیات چیست؟ استراتژی کلی آنچه جنگ علیه تروریسم خوانده می شود چیست؟

  از یک سو ما مردان و زنان جوان آمریکایی را داریم که زندگی خود را برای کشورشان در مخاطره قرار می دهند، ما مالیاتی که مردم آمریکا داده اند را در مناطق مختلف جهان صرف می کنیم تا از جنگ با تروریسم حمایت کنیم.

  از سوی دیگر شاهد آن هستیم که دولت ترامپ شراکت و اتحاد خود با عربستان سعودی را دوبرابر کرده است؛ یعنی کشوری که حامی و پشتیبان این گروه های تروریستی مانند داعش و القاعده است؛ این تناقض برای مردم آمریکا بسیار روشن است و این پاسخی است که ما باید از دولت ترامپ دریافت کنیم؛ استراتژی این جنگ علیه تروریسم دقیقا چیست؟ ما برای رسیدن به چه هدفی تلاش می کنیم؟»

  خانم گابارد در بخش دیگری از این مصاحبه که در صفحه توییتر خود منتشر کرده است، به موضوع حمایت آمریکا از عربستان سعودی در مقابل ایران و تلاش دولت آمریکا برای تخریب توافق هسته ای پرداخته و می گوید:
  «مسائل فوق برای مردم آمریکا و همچنین برخی اعضای کنگره بسیار مهم است؛ آن ها می خواهند دولت آمریکا را به پاسخ گویی در این رابطه موظف نمایند؛ ما در نیجر چه می کنیم؟ سربازهای ما در خاک نیجر چه می کنند؟ و رابطه متناقض “جنگ با تروریسم” و “سیاست دولت آمریکا در قبال عربستان سعودی” چگونه قابل توجیه است.

   موضوع دیگری که باید مورد پرسش قرار گیرد اقدام ترامپ در روزهای اخیر برای خروج از توافق هسته ای ایران است. این موضوع نیز بخشی از همان مسئله گذشته است؛ دولت آمریکا در جنگ میان ایران و عربستان به نفع سعودی موضع گیری می کند و تمام این مسائل گیج کننده است و باید پاسخ داده شود.»/جام نیوز

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار