In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۳/۱۷ - ۱۶:۲۵ | کد خبر : 52144
 • Print Friendly

  نمایندگان مازندرانی به کدام کمیسیون های مجلس راه یافتند؟

  با سازماندهی نمایندگان مجلس, دوازده نماینده استان مازندران نیز با توجه به تجارب و تخصص خود در کمیسیون های مختلف عضو شدند.

  نمایندگان مازندرانی به کدام کمیسیون های مجلس راه یافتند؟

   

   

   به گزارش شرق پرس به نقل از تسنیم, دوازده نماینده مازندران با کارکردهای مختلف و فعالیت‌های متنوع ترکیبی جدید را رقم زده و با استقرار در کمیسیون‌های تخصصی درصدد خواهند بود تا شعارهای خویش را در وعده‌های انتخاباتی عملیاتی و تحقق خواست رهبری مبنی بر پررنگ کردن بحث نظارت و قانونگذاری بدون تعارف با مسئولان را آغاز کنند.

   

  دیداری که در آغازین روزهای فعالیتی مجلس با رهبر انقلاب اسلامی رقم خورد, خود سرآغازی بر اتمام حجت رهبری بر جدی گرفتن فعالیت‌های نمایندگی و پرهیز از دودستگی و انشقاق در جامعه بود.

   

  اما در سوی دیگر دید و بازدیدها و تجدید عهدهای این چند روزه بهارستانی‌ها، عضویت نمایندگان در کمیسیون‌های تخصصی تب و تابی دیگر دارد تا امکان تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری درباره طرح‌های مجلس و سهولت در اقدامات اجرایی فراهم شود.

   

  نمایندگان مازندران در این میدان به عضویت کمیسیون‌هایی تخصصی در آمده و یکی از نکات برجسته بهارستان دهم عضویت یکی از مدیران با سابقه مازندرانی در کمیسیون کشاورزی است.

   

  مازندران که این روزها در خلال فعالیت‌های کشاورزی درگیر چرخ دنده‌های فرسودگی این حرفه در استان شده است اکسیژنی تازه در کالبد کشاورزی را می‌طلبد تا نیازها و الزامات قانونی را برای رونق فعالیت‌های این حرفه فراهم آورد و از این رو شمس‌الله شریعت‌نژاد نماینده مردم عباس آباد و تنکابن و رامسر و محمدعلی شاعری نماینده مردم بهشهر و نکا  و گلوگاه به کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی راه یافتند تا از سویی حضور یکی از استانداران سابق گلستان را در این کمیسیون شاهد باشیم و از سویی دیگر با عضویت نماینده غرب مازندران تعادل کشاورزی شرق و غرب را در دوران نمایندگی، در سراسر استان یکپارچه مازندران رقم زده شود.

   

  علی اصغر یوسف نژاد, نماینده مردم ساری و میاندورود با رکوردی بی نظیر در خلق حماسه سیاسی مردم، در  کمیسیون صنایع و معادن عضویت یافت و به عنوان یکی از نیروهای زبده و تاثیرگذار در مجلس دهم فعالیت‌های خود را کلید خواهد زد.

   

  او که امسال به عنوان پدیده رقابت‌های انتخاباتی مازندران گوی سبقت را از حریفان متعدد و به نام ربود، می‌رود تا با با تدبیر بیشتر در عرصه نظارت و قانونگذاری مجلس شورای اسلامی, رونق و تسهیل فعالیت‌های مرتبط با استان را رقم بزند.

   

  عبدالله رضیان نماینده مردم قائم‌شهر, جویبار، سیمرغ و سوادکوه و سوادکوه شمالی نیز تجربه نخست خود را در کمیسیون صنایع و معادن را رقم می‌زند.

   

  اما کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی نیز از حوزه‌های مهمی است که  نجفی‌خشرودی نماینده مردم بابل و ولی‌الله نانواکناری نماینده مردم بابلسر و فریدون‌کنار  را در خود جای داده است.

   

  مازندران به عنوان یکی از امن ترین استان‌های کشور و به عنوان یکی از استان‌های مهم و تاثیرگذار در عرصه سیاسی این فرصت را خواهد داشت تا بتواند با کارکرد اعضای خود در این کمیسیون فرصت‌های مناسب بیشتری را در ارتقا ضریب سیاسی و امنیتی فراهم و بسترساز فعالیت‌های ثمر بخش در حوزه‌های اقتصادی، رفاهی و اجتماعی داشته باشد.

   

  سید علی ادیانی, منتخب دیگر مردم قائم‌شهر، جویبار، سوادکوه و سیمرغ  و سوادکوه شمالی نیز به کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی راه یافت که وی در دوره هشتم نمایندگی در کمیسیون فوق عضویت داشته است.

   

  محمد دامادی جوان‌ترین نماینده دوره نهم مجلس و نماینده ساری و میاندورود بار دیگر فعالیت در حوزه کمیسیون عمران را در برنامه خود قرار داد و حسین نیاز آذری نماینده مردم بابل کمیسیون عمران را انتخاب کرد.

   

  عزت‌الله یوسفیان‌ملا کهنه کار قدیمی مجلس شورای اسلامی, نماینده مردم آمل در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی وارد کمیسیون برنامه‌و بودجه شد و قاسم احمدی لاشکی منتخب مردم شهرستان‌های نوشهر و چالوس و کلاردشت نیز در  کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی استقرار یافت.

   

  علی اسماعیلی که برای نخستین بار نماینده مردم شهرستان‌های نور و محمودآباد است به کمیسیون اقتصادی راه پیدا کرد. بررسی تخصصی طرح‌ها و لوایح مطرح شده در مجلس  شورای اسلامی در کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی از اقدامات اساسی نمایندگان در این کمیسیون‌ها است. طرح‌ها و لوایح مجلس با بررسی در کمیسیون‌های مرتبط  در صحن علنی مجلس،نظرخواهی می‌شود.

   

  آموزش و تحقیقات، اجتماعی، اقتصادی، امنیت ملی و سیاست خارجی، انرژی، برنامه و بودجه و محاسبات، صنایع و معادن، عمران، فرهنگی، قضایی و حقوقی، کشاورزی، آب و منابع طبیعی، اصل نود قانون اساسی, تحقیق، سیاست داخلی و شوراها، تدوین آیین نامه داخلی مجلس و تلفیق از کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی است.

   

   

   

   

   

   

 • برچسب ها : ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار