In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۲/۲۵ - ۲۰:۱۸ | کد خبر : 48747
 • Print Friendly

  روزبه کردونی

  نمایندگان مجلس دهم فراموش نکنند

  در آستانه آغاز به کار مجلس دهم قرار داریم، این انتظار به‌حق وجود دارد که اهالی بهارستان، یک مجلس «سیاستی»، «اجتماعی» و پیشگام در تدوین سیاست‌ها، نظارت بر برنامه و ارزیابی پروژه‌های مختلف مرتبط با آسیب‌های اجتماعی شکل دهند.

  روزبه کردونی نمایندگان مجلس دهم فراموش نکنند

   

   

  شرق پرس: کشور ما در برخی حوزه‌ها و شاخص‌های اجتماعی وضعیت مطلوبی ندارد. ابعاد مختلف پدیده شوم اعتیاد (کاهش سن، تغییر الگوی مصرف، اعتیاد کودکان، افزایش مرگ‌ومیر زنان بر اثر سوءمصرف مواد مخدر)، تغییر الگوی مبتلایان به ایدز، چالش‌های کودکان کار و خیابان، آمار بالای کودکان بازمانده از تحصیل، روند صعودی طلاق، آسیب‌های نوپدید ناشی از فضای مجازی، تعداد چندصد‌هزار نزاع منجر به معاینه در سال، تعداد چند‌میلیونی پرونده‌های قضائی، آسیب‌های اجتماعی مرتبط با سالمندان، مشکلات زنان سرپرست خانوار، روند صعودی اقدام به خودکشی در کشور و… همه مواردی هستند که نشان از ضرورت اهتمام ویژه، مدبرانه و غیرشعاری سیاست‌گذاران و مسئولان به معضلات اجتماعی دارد.

   

   

  هم‌اکنون که در آستانه آغاز به کار مجلس دهم قرار داریم و اکثریت منتخبان این دوره از مجلس مشخص شده‌اند، این انتظار به‌حق وجود دارد که اهالی بهارستان، یک مجلس «سیاستی»، «اجتماعی» و پیشگام در تدوین سیاست‌ها، نظارت بر برنامه و ارزیابی پروژه‌های مختلف مرتبط با آسیب‌های اجتماعی شکل دهند.

   

  در جامعه کنونی ما عامل بالقوه عظیم از مهر، محبت و روح خیر جمعی وجود دارد که سیاست‌گذاران به‌ویژه نمایندگان مجلس وظیفه دارند این عامل بالقوه را از سکون خارج کنند، به آن سمت‌وسو دهند، امکان رشد برای آن فراهم کرده و مشوق آن باشند.

   

  نمایندگان مجلس با گفتمان و مواضع خود می‌توانند در زدودن روحیه نفرت، خشونت، پرخاشگری، بدگمانی و فقدان بردباری عمومی، نقشی بی‌بدیل ایفا کنند.

   

   

  روزبه کردونی-مدیرکل آسیب‌های اجتماعی وزارت رفاه

   

   

   

   

   

   

  شرق

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار