In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۹:۰۱ | کد خبر : 68543
 • Print Friendly, PDF & Email

  رئیس شورای شهر ساری پاسخ می دهد؛

  نیروگاه زباله سوز ساری چه زمانی به بهره برداری می رسد؟

  شمشیربند با اشاره به بازدیدی که از روند کارخانه زباله‌سوز ساری داشت جزئیاتی از بودجه اختصاص یافته و زمان بهره برداری از این کارخانه را اعلام کرد...

  نیروگاه زباله سوز ساری چه زمانی به بهره برداری می رسد؟

   

  به گزارش شرق پرس ( شرق مازندران) علیجان شمشیربند در گفت‌وگو با فارس درباره آخرین وضعیت کارخانه زباله‌سوز مرکز استان اظهار کرد: طرح احداث کارخانه زباله‌سوز ساری به صورت جدی در برنامه کاری این نهاد قرار داشته و به هیچ وجه از برنامه کاری شورا خارج نمی‌شود.

   

  وی تصریح کرد: شورای و شهرداری همه تلاش خویش را برای دریافت اعتبارات این کارخانه در دستور کار دارد و از  طریق فرمانداری و استانداری و حتی وزارتخانه برای تامین منابع مالی کارخانه سوز اقدام می‌کند.

   

  رئیس شورای شهری ساری با اعلام اینکه برای خرید، تجهیز و تکمیل ساختمان جلساتی با معاونت عمرانی و دیگر مسؤولان استانی برگزار می‌کنیم، افزود: جلسات مشترک همکاری برای رسیدگی به وضعیت این کارخانه برگزار می‌شود.

   

  وی با اشاره به بازدیدی که از روند کارخانه زباله‌سوز ساری داشت، افزود: با حضور معاون عمرانی شهرداری ساری بازدید از روند احداث پروژه داشتیم و دغدغه‌های اعضای شورا و شهرداری در قبال تکمیل به موقع این پروژه را منتقل می‌کنم.

   

  شمشیربند یادآور شد: مجریان طرح قول دادند که نسبت به اتمام به موقع این پروژه اقدام کنند و در روزهای اخیر هم با هماهنگی انجام شده مقدار بودجه در اختیار پیمانکار طرح قرار گرفت.

   

  وی میزان اعتبار اختصاص یافته برای اجرای این طرح را ۱۰۰ میلیون تومان عنوان کرد و افزود: بنده و مدیران مجموعه استانی به دنبال تکمیل این پروژه هستیم و در صورت تامین به موقع اعتبارات پروژه کارخانه زباله‌سوز ساری تا پایان سال ۹۶ به بهره‌برداری می‌رسد.

   

   

   

 • برچسب ها : ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار