In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۹/۱۶ - ۱۰:۲۳ | کد خبر : 59982
 • Print Friendly

  هر ۵۰ دقیقه یک زن ایرانی مبتلا به سرطان سینه می شود

  سالانه حدود ده هزار زن ایرانی بین 17 تا 80 سال به سرطان سینه مبتلا می‌شوند و این یعنی هر 50 دقیقه یک زن ایرانی دچار این مشکل خواهد شد.

  هر 50 دقیقه یک زن ایرانی مبتلا به سرطان سینه می شود

  شرق پرس: فوق‌تخصص جراحی سینه با اشاره به اینکه هر ۵۰ دقیقه یک زن ایرانی مبتلا به سرطان سینه می‌‌شود، گفت: یکی از اساسی‌ترین راه‌های تشخیص زودرس این بیماری آگاهی بیشتر زنان از عوامل خطر است.
   
  محمد هادی‌زاده در گفت‌وگو با فارس در ارتباط با سرطان سینه اظهار داشت: بیماری‌های پستان و  خصوصا سرطان آن یکی از اساسی‌ترین بیماری‌های مربوط به زنان است که بروز آن باعث ایجاد مشکلات زیادی از جمله مشکلات حاد شخصیتی، شغلی، خانوادگی و اجتماعی برای بیماران خواهد شد.
   
  وی افزود: سالانه حدود ده هزار زن ایرانی بین ۱۷ تا ۸۰ سال به سرطان سینه مبتلا می‌شوند و این یعنی هر ۵۰ دقیقه یک زن ایرانی دچار این مشکل خواهد شد. 
   
  فوق‌تخصص جراحی سینه تصریح کرد: با توجه به عامل متعدد خطر هر روز به تعداد مبتلایان افزوده می‌شود و از طرفی دیگر تشخیص زودرس این بیماری شاه کلید درمان آن بوده و از نظر طول عمر ،‌نوع درمان و هزینه‌های آن می‌تواند حائز اهمیت باشد.
   
  هادی‌زاده اضافه کرد: یکی از اساسی‌ترین راه‌ها تشخیص زودرس این بیماری آگاهی بیشتر زنان از عوامل خطر و تشخیص این بیماری و همچنین معاینه ماهیانه توسط خودشان است؛ لذا در راستای تشخیص زودرس برای حفظ سلامتی و طول عمر همچنین کیفیت زندگی بیشتر بانوان ارتقای اطلاعات و آگاهی آنها نسبت به نشانه‌های ابتلا به این بیماری حائز اهمیت است.
   
   
   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار