In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۸/۱۰ - ۱۷:۳۵ | کد خبر : 39255
 • Print Friendly

  هشدار شدیداللحن امیرعبداللهیان به وزیر خارجه عربستان

  امیرعبداللهیان در پاسخ به اظهارات وزیرخارجه عربستان سعودی که جمهوری اسلامی ایران را به قاچاق سلاح به بحرین و عربستان متهم کرده است، تصریح کرد: اظهارات وزیرخارجه عربستان کاملا بی اساس است و به وی هشدار می دهیم که صبر جمهوری اسلامی را نیازماید

  هشدار شدیداللحن امیرعبداللهیان به وزیر خارجه عربستان

   

   

  به گزارش شرق پرس معاون عربی آفریقای وزیر امورخارجه در پاسخ به اظهارات ضد ایرانی وزیرخارجه عربستان هشدار داد : صبر جمهوری اسلامی ایران را نیازمایید.
   
   
   
  به گزارش خبرگزاری صدا و سیما حسین امیرعبداللهیان  در پاسخ به اظهارات عادل الجبیر که جمهوری اسلامی ایران را به قاچاق سلاح به بحرین و عربستان متهم کرده است، تصریح کرد: اظهارات وزیرخارجه عربستان کاملا بی اساس است و به وی هشدار می دهیم که صبر جمهوری اسلامی را نیازماید.
   
   
   
  وی گفت: وزیرخارجه عربستان به جای اتهام زنی و فرافکنی به مسئولیت کشورش در فاجعه منا بپردازد و از حمایت آشکار و پنهان خود از تروریست ها در یمن، عراق، سوریه و منطقه دست بردارد.
   
   
   
  امیرعبداللهیان افزود: عربستان کشورهای کوچکی مانند بحرین را بازیچه سیاست های غلط خود قرار ندهد.
   
   
   
  معاون وزیر امور خارجه با بیان اینکه تهران رابطه طبیعی با سعودی را هیچ گاه نفی نکرده است، تصریح کرد: از آغاز به کار دولت آقای روحانی توپ در زمین عربستان سعودی است اما معلوم نیست چه کسی در این کشور تصمیم گیرنده است.
   
   
   
   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار