In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۸/۱۸ - ۱۰:۱۵ | کد خبر : 39867
 • Print Friendly

  همایش حزب “توسعه و اعتدال” در ساری برگزار می شود

  حزب توسعه و اعتدال استان مازندران اعلام کرد نخستین همایش این حزب در استان مازندران با حضور مرتضی بانک رئیس هیئت اجرایی در ساری برگزار می‌شود.

  hezb-etedal5

   

   

  به گزارش شرق پرس مهدی قاسمی اظهار کرد: همایش بزرگ حزب اعتدال و توسعه مازندران در جهت تبیین نقش اعتدال در توسعه مازندران و پیشبرد گفتمان تدبیر و امید با حضور مرتضی بانک معاون نهاد ریاست جمهوری و رئیس هیئت اجرایی حزب اعتدال و توسعه کشور در شهر ساری برگزار می‌شود.

   

   

  وی افزود: سال دولت و ملت – همدلی و همزبانی این حزب قصد دارد در جهت تحقق شعار سال حرکت کند و برای اینکه کار های حزبی در مسیر درست حرکت کند و بتواند به اهداف خود برسد، حزب باید ساختار درست و منظمی داشته باشد.

   

   

  دبیر حزب توسعه و اعتدال مازندران اظهار کرد: دولت تدبیر و امید بر آمده از تفکر اعتدال بود که مردم از آن استقبال کردند و در خرداد سال ۹۲ حماسه آفریدند.

   

   

  وی با تاکید بر تقویت و انسجام فعالیت‌های تشکیلاتی در رسیدن به اهداف یادآور شد: باید بتوانیم باهمگرایی همه نیروهای معتقد به گفتمان دولت در یاری رساندن به آن تلاش کنیم. 

   

   

  قاسمی اظهار کرد: حزب اعتدال و توسعه به عنوان یک یار همراهان دولت می‌تواند نقش کلیدی همانگونه که تاکنون داشته است در فرایند برنامه‌ریزی و اداره امور در راستای اهداف تعریف شده داشته باشد که در این میان باید بتوانیم از تمامی ظرفیت‌ها برای کادرسازی و بهره‌گیری از آنها استفاده کنیم. 

   

   

  وی افزود: در حال ساماندهی فعالیت تشکیلاتی خود هستیم و برای انتخابات نیز برنامه‌های مختلفی داریم.

   

   

  به گزارش ایسنا, این فعال سیاسی یادآور شد: نخستین همایش حزب توسعه و اعتدال استان مازندران ۹ صبح روز چهارشنبه ۲۰ آبان‌ماه در سالن همایش اداره تامین اجتماعی مرکز استان جنب فرمانداری ساری برگزار می‌شود.

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار