In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۱/۲۷ - ۱۱:۳۴ | کد خبر : 24973
 • Print Friendly

  امام جمعه گلوگاه در همایش خیرین مدرسه ساز:

  این مدرسه است که مسجد را آباد می کند

  امام جمعه گلوگاه در همایش خیرین مدرسه ساز این شهرستان گفت: انسان خیر به کسی می گویند که تمام وجودش و تمام زندگی اش همه در اختیار مردم باشد و دراین مسیر مهم نجات انسانها و هدایت انسانهاست.

  mirahmadi-emamjome5

   

   

  به گزارش شرق پرس همایش خیرین مدرسه ساز شامگاه چهارشنبه به میزبانی اداره آموزش و پرورش شهرستان گلوگاه و با حضور مدیر کل آموزش و پرورش  استان مازندران برگزار شد.

   

   

   امام جمعه شهرستان گلوگاه با اشاره به اهمیت مدرسه در جامعه اسلامی گفت : شما عزیزان مدرسه بسازید که مدرسه موزاییک تربیت جامعه را می چیند.

   

   

  وی افزود: این مدرسه است که مسجد را آباد می کند، ایمان را آباد می کند و آن مدرسه ای که انسان را به خدا برساند آن مدرسه ارزشمند است.

   

   

  دکتر میراحمدی بیان داشت: انسان خیر به کسی می گویند که تمام وجودش و تمام زندگی اش همه در اختیار مردم باشد و دراین مسیر مهم نجات انسانها و هدایت انسانهاست.

   

   

  ایشان در پایان با تبیین ابعاد کار خیر تاکید کرد: کمک تنها با پول نیست و چه بسا یک معلم ساده که خود را وقف جامعه و دانش آموزان می کند یک خیر واقعی است.

   

   

  گلوگاه شرقی ترین شهرستان استان مازندران است در آمارهای علمی و تحصیلی جایگاه مناسبی دارد.

   

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار