In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۲/۰۲ - ۸:۲۵ | کد خبر : 25522
 • Print Friendly

  شهردار خلیل شهر:

  همایش روز زمین پاک در ۹ محله خلیل شهر برگزار می شود

  رحمانی‌خلیلی درباره همایش روز زمین پاک گفت: این همایش در 9 گروه و در 9 محله رکاوند، کلاک، علمدارمحله، گت‌زمین، مالیکلا، ملامحله، کشیرخیل، عموزادی‌محله و کرمانی‌محله خلیل‌شهر با حضور اقشار مختلف مردم به همراه جشن باشکوهی برگزار می‌شود.

  shahrdar-khalishahr-rahmani

   

  به گزارش شرق پرس، عبدالجواد رحمانی‌خلیلی در جمع خبرنگاران این شهرستان، اظهار کرد: فعالیت‌های زیادی را در بخش فرهنگی این شهر در دست اقدام داریم که معتقدیم هر چه در امورات فرهنگی هزینه کنیم سرمایه‌گذاری است و هر چه کار فرهنگی در مبدا انجام شود، هزینه آن در مبدأ کمتر است.

   

  وی با بیان اینکه خواسته‌ها و نیاز شهروندان تنها در بخش عمرانی نیست و مردم نیاز به کارهای فرهنگی دارند، افزود: امسال رویکرد شورای اسلامی با حضور اعضای دوره فعلی و به‌ویژه با حضور یک بانوی عضو شورا، روند رو به رشدی یافته است.

   

  شهردار خلیل‌شهر بیان کرد: جمعیت این شهر ۱۲ هزار نفره، نیمی زن و نیمی دیگر مرد هستند و ما نیز سعی کردیم تا در اجرای برنامه‌های فرهنگی توازن خوبی بین این دو گروه ایجاد شود.

   

  رحمانی‌خلیلی با اشاره به ویژگی‌هایی چون داشتن تعصب و غیرت شهروندی، رک بودن و شجاعت در مدیریت همچنین توجه آنها به پاکیزگی و حفظ محیط‌زیست، گفت: این امتیازات ارزشمند، شهرداری و شورای اسلامی را بر آن داشت تا با استفاده از ظرفیت شهروندان، نسبت به زیباسازی کلی سطح شهر اقدام کنند.

   

  وی ادامه داد: تجربه نشان داده است که کار با مردم به جای کار برای مردم، نتیجه بهتری در بر دارد، لذا شهرداری و شورای شهر بعد از برگزاری جلسات مختلف مرتبط با شورایاران، شورای مشورتی محلات، سازمان‌های مردم‌نهاد، کارشناسان و مسئولان فرهنگی و زیست‌محیطی بهشهر و خلیل‌شهر زمینه‌ای را برای برگزاری همایش روز جهانی زمین پاک، ایجاد کردند.

   

  شهردار خلیل‌شهر با بیان اینکه دستگاه‌های زیست‌محیطی نمی‌توانند به تنهایی در زمینه سلامت موفق باشند، گفت: استفاده از ظرفیت شهروندان و نهادهای مردمی در این بخش بسیار تاثیرگذار است و باید این فکر را در شهروندان نهادینه کنیم که همه مردم باید پلیس سلامت باشند.

   

  رحمانی‌خلیلی درباره همایش روز زمین پاک گفت: این همایش در ۹ گروه و در ۹ محله رکاوند، کلاک، علمدارمحله، گت‌زمین، مالیکلا، ملامحله، کشیرخیل، عموزادی‌محله و کرمانی‌محله خلیل‌شهر با حضور اقشار مختلف مردم به همراه جشن باشکوهی برگزار می‌شود.

   

  وی با بیان اینکه خلاقیت و نوآوری در یک جامعه شاد ایجاد می‌شود، افزود: یکی از خلاهای امروز جامعه ما در بخش فرهنگی و تفریحات سالم است که شهرداری و شورای خلیل‌شهر سعی کرده است در بخش اجرای برنامه‌های فرهنگی و شاد با استفاده از گروه‌های مختلف هنری، قدم‌های مثبتی بردارد.

   

  رحمانی‌خلیلی همچنین با اشاره به اینکه خلیل‌شهر، شهر پایلوت سلامت جهانی است، تصریح کرد: در ۲۰ اردیبهشت، کارشناسانی از سازمان جهانی بهداشت حضور پیدا می‌کنند و پس از بازدیدهای ویژه، گزارش خود را به سازمان جهانی بهداشت، اعلام می‌کنند.

   

  عضو شورای اسلامی شهر خلیل‌شهر نیز در این جلسه با بیان اینکه فعالیت‌های فرهنگی باید به صورت پایه‌ای انجام شود، گفت: طرح همیاران محیط‌زیست را به مهدهای کودک و مدارس ابتدایی ارائه دادیم که در پی آن از هر مدرسه حدود ۳۰ نفر اعلام آمادگی کردند و ما نیز از بین دانش‌آموزان هر مدرسه، پس از برگزاری آموزش‌های لازم با همکاری محیط‌زیست، یک نفر را به عنوان نماینده دانش‌آموزان انتخاب می‌کنیم.

   

  مرضیه علی‌زاده اظهار کرد: برنامه روز زمین پاک در خلیل‌شهر با همکاری محیط‌زیست، بهداشت و درمان، منابع طبیعی، نیروی انتظامی، راهور، آموزش و پرورش و پایگاه‌های بسیج به همراه برنامه‌های شاد و فرهنگی نظیر توزیع کارت‌های قرعه‌نویسی، مسابقه عکاسی، نقاشی، جمله‌نویسی، انشانویسی در سطح مدارس و آزاد به موضوع محیط‌زیست همچنین تقدیر از پرسنل بخش خدمات شهرداری خلیل‌شهر برگزار می‌شود.

   

   برنامه روز زمین پاک در خلیل‌شهر با حضور چهره‌های زیست‌محیطی کشوری، استانی و شهرستانی و محلات، روز پنج‌شنبه سوم اردیبهشت‌ماه از ساعت ۱۵ در ایستگاه‌های ۹گانه محلات آغاز و مراسم اختتامیه نیز در ساعت ۱۷ و در دبستان شهیدجلیلی برگزار می‌شود.

  فارس

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  ۲ نظر برای “همایش روز زمین پاک در ۹ محله خلیل شهر برگزار می شود”
  1. خورشیدی گفت:

   انشالله قلبهای پاک وچهره های صادق بامردم درانتخابات مجلس هم جلوه گرشونداللهم الرزقنا


  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار