In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۱/۲۷ - ۱۱:۵۵ | کد خبر : 24981
 • Print Friendly

  همایش سبک زندگی با محوریت قرآن و عترت در نکا برگزار شد

  مسئول کانون های مساجد مازندران با بیان اینکه مساجد بسترساز تحقق سبک زندگی اسلامی در جامعه هستند ، یادآور شد: راه آشنایی با اهل بیت(ع) ، قرآن و خدا ، مسجد است که باید کانون های مساجد را تقویت کنیم.

  sabk zendegi-eslami5

  به گزارش شرق پرس مسئول کانون های مساجد مازندران در این همایش گفت : سبک زندگی اسلامی یعنی عمل به قرآن و حرکت در جهت آیات کلام الله مجید و سیره اهل بیت(ع) .

   

  محمد فوقی افزود : سبک زندگی اسلامی از نظر رهبری که دغدغه مهم ایشان است یعنی اینکه به تربیت قرآنی و دینی فرزندان مان اهمیت دهیم.

   

  وی ادامه داد : باید تلاش همه جانبه ما در خارج کردن قرآن ، اهل بیت(ع) و مساجد از غربت و مظلومیت و مهجوریت باشد.

   

  مسئول کانون های مساجد مازندران با بیان اینکه مساجد بسترساز تحقق سبک زندگی اسلامی در جامعه هستند ، یادآور شد: راه آشنایی با اهل بیت(ع) ، قرآن و خدا ، مسجد است که باید کانون های مساجد را تقویت کنیم.

   

  وی افزود : اکنون جهان به کلبه جهانی تبدیل شده است و مشکل ما در جدایی از قرآن و اهل بیت(ع) در ماهواره، اینترنت و موبایل هایی است که موجب قربانی شدن فرزندان مان شده است.

   

  او ادامه داد : اگر فرزندان خود را تربیت قرآنی و دینی کنیم، امنیت ایجاد شده و بسیاری از مشکلات و معضلات فرهنگی ما برطرف می شود.

   

  مسوول کانون های مساجد مازندران با اشاره به اینکه باید قرآن از مهجویرت خارج شود، بیان داشت : قرآن برنامه هدایت بشر است و کتاب زندگی و قانون ماست و نباید تنها به سفر ، سفره عید و سفره عقد خلاصه شود بلکه باید به صورت عملی وارد زندگی ما شود.

   

  وی افزود : براساس آمار اعلام شده در کشور تنها ۱۰ درصد از مردم ما می توانند راحت قرآن بخوانند که این از مهجوریت قرآن است که با توجه به اینکه از مهد تا دانشگاه قرآن آموزش و تدریس می شود اما حتی قرآن راحت خوانده نمی شود.

   

  فوقی گفت : باید با تقویت کانون های مساجد در جهت خارج کردن قرآن از مهجوریت و همچنین تزویج زندگی اسلامی و دینی تلاش کنیم.

   

  به گزارش ایرنا همایش قرآن و عترت با موضوع سبک زندگی اسلامی را موسسه قرآنی منهاج شهرستان نکا برنامه ریزی و برگزار کرد.

   

   

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار