In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۸:۴۳ | کد خبر : 66383
 • Print Friendly, PDF & Email

  همایش همگانی دوچرخه سواری در شرق مازندران برگزار شد

  در همایش دوچرخه سواری شرق مازندران که با هدف توجه به سلامت و بزرگداشت سوم خرداد در نکا و بهشهر برگزار شد تعداد زیادی از علاقه مندان ورزش های همگانی حضور یافتند...

   

   

  به گزارش شرق پرس همایش دوچرخه سواری با هدف بزرگداشت سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر و ترغیب شهروندان به انجام این ورزش، صبح جمعه در شهرستان نکا و بهشهر واقع در شرق استان مازندران برگزار شد.

  عبدالمطلب کریمی رئیس هیات دوچرخه سواری نکا در حاشیه ورزش دستجمعی به ایرنا گفت: این همایش در رده های مختلف سنی و در بخش مردان برگزار شد تا ضمن بزرگداشت دلاورمردی های رزمندگان ما در سوم خرداد ماه، بر سلامت افراد بیش از پیش تاکید شود.

  وی افزود: ورزش دوچرخه سواری یکی از ورزش های سالم، روحیه بخش و با نشاط است که همه ساله در مناسبت های مختلف در نکا برگزار می شود.

   

  همایش همگانی دوچرخه سواری در شرق مازندران برگزار شد

   

  کریمی، هدف از برگزاری این همایش را که همه ساله در رده های سنی مختلف در این شهرستان برگزار می شود، شناساندن این ورزش به جوانان، ترغیب بیشتر شهروندان به این امر و توجه به ورزش همگانی عنوان کرد.

  شهروندان نکایی در همایش دوچرخه سواری امروز نکا میدان امام حسین(ع) تا گلزار شهدای گمنام و از گلزار شهدا تا زیرگذر شهدای غواص را رکاب زدند و تجدید بیعت دوباره با شهدا کردند.

  همچنین این همایش با هدف توجه به سلامت و بزرگداشت سوم خرداد در بهشهر هم با حضور جمع کثیری از علاقه مندان به این ورزش برگزار و ورزش دوستان میدان قدس تا بیمارستان شهدا و بیمارستان شهدا تا پارک ملت را رکاب زدند.

  در پایان برگزاری این همایش دوچرخه سواری در شرق مازندران به قید قرعه جوایزی به شرکت کنندگان اهدا شد.

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار