In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۱/۲۷ - ۱۱:۱۰ | کد خبر : 24958
 • Print Friendly

  همایش پیاده روی بانوان در شهرستان گلوگاه برگزار شد + تصاویر

  در این همایش بانوان گلوگاهی مسیر میدان 22 بهمن تا گلزار شهدای گمنام بهشت رضا را پیاده طی نمودند و با حضور در گلزار شهدا و ادای احترام به مقام والای شهداء، با آنان در پیمودن راه پر افتخاراشان تجدید پیمان نمودند .

   

   

   

  به گزارش شرق پرس همایش پیاده روی  بانوان بمناسبت ایام ولادت حضرت فاطمه (س)  و روز  زن  با همت اداره ورزش و جوانان ، هیات ورزش های همگانی ، امور بانوان فرمانداری گلوگاه  در روز چهار شنبه برگزار شد.

   

   

   در این همایش بانوان گلوگاهی مسیر میدان ۲۲ بهمن تا گلزار شهدای گمنام بهشت رضا را پیاده طی نمودند و با حضور در گلزار شهداءپس از قرائت فاتحه ادای احترام به مقام والای شهداء، با آنان در پیمودن راه پر افتخاراشان تجدید پیمان نمودند .

   

   

  آقای وطن پور رئیس هیات ورزش همگانی  شهرستان گلوگاه ضمن تبریک بمناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهراء(س) روز ز ن و مقام مادر و همچنین تولد حضرت امام خمینی ره به نکاتی چند از فضایل آن حضرت اشاره داشتند و سپس مادران و بانوان شرکت کننده در این همایش پیاده روی را دعوت به الگو برداری  از این بانوی اسلام نموده اند و نقش زنان و مادران  را در  فراهم نمودن فضای شادی و نشاط در سطح جامعه و خانواده بی بدیل دانستند.

   

   

  در ادامه ایشان هدف از برگزاری این همایش پیاده روی  را در میان بانوان توسعه سلامت جامعه و خانواده و…  و تجلیلی از مقام  زن و مادر در روز ولادت حضرت فاطمه زهراء و تجدید عهد و پیمان با آرمانهای بلند شهداء و ترویج فرهنگ ورزش همگانی خصوصا در بین بانوان شهرستان عنوان داشتند .

   

   

  در پایان این مراسم که در هوای مطبوع و طبیعت دلپذیر این نقطه از گلوگاه برگزار شد به قید قرعه جوایزی به شرکت کنندگان اهداء گردید.

   

   piade14

   

  piaderavi

   

  piaderavi5

   

  piaderavi11

   

  piaderavi6

   

  piaderavi7

   

  piade16

   

  1piade5

   

  piaderavi8

   

  piaderavi99

   

  piaderavi44

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار