In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶ - ۱۰:۲۸ | کد خبر : 32664
 • Print Friendly

  هنرنمایی آرایشگر جوان بهشهری در نمایشگاه هفته کارآفرینی مازندران

  این آرایشگر بهشهری با اجرای تکنیک‌های مختلف اصلاح مو با چند ابزار، به سبک‌های مختلف و با چند قیچی به طور همزمان مورد تشویق مسئولین و مردم قرار گرفت.

   

   

   

  به گزارش شرق پرس به مناسبت هفته کارآفرینی و آموزش‌های فنی‌وحرفه‌ای، نمایشگاه بین‌المللی مازندران در روز نخست برگزاری با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار و معاون مدیر کل سازمان فنی‌و حرفه‌ای مازندران افتتاح شد.

   

   

  در حاشیه برگزاری این نمایشگاه علی مهرنژاد آرایشگر جوان و مبتکر بهشهری با چشمان بسته در کمتر از ۵ دقیقه موفق به ثبت رکورد اصلاح مو به ۳۰ روش بر روی ۳ نفر شد که ۵ روش آن ابتکار خلاقانه این آرایشگر بهشهری بوده است.

   

   

  arayeshgar-behshahr5

   

   

  این آرایشگر با اجرای تکنیک‌های مختلف اصلاح مو با چند ابزار، به سبک‌های مختلف و با چند قیچی به طور همزمان مورد تشویق مسئولین و مردم قرار گرفت.

   

   

  به گزارش ایسنا، معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران در این مراسم ضرورت توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را برشمرد و گفت: گسترش آموزش‌های فنی‌و حرفه‌ای موجب ارتقای امنیت اجتماعی می‌شود.

   

   

  علیرضا یونسی اظهار داشت: نام ایرانی امروز در جهان با عقلانیت، صداقت، عزت و عدالت همراه شده است.

   

  وی تاکید کرد: امروز فضای استان حرکت به سوی توسعه و اشتغال است و آموزش‌های فنی‌وحرفه‌ای در رسیدن به این هدف نقش مهمی دارند.

   

   

  یونسی مهارت آموزی را مولفه اصلی اشتغال پایدار خواند و گفت: سرمایه‌های بالقوه مازندران با مهارت‌آموزی و گسترش آموزش‌های کاربردی باید برای توسعه همه جانبه استان مورد استفاده قرار گیرد.

   

   

  وی خواستار مشارکت جدی دانشگاه‌ها در زمینه توسعه، اقتصاد و صنعت استان شد و گفت: در این راستا شناسایی مشاغل و مهارت‌های مورد نیاز استان ضروری است.

   

   

  همزمان با هفته ملی مهارت نمایشگاه مهارت، صنعت و اشتغال در ۳۲ غرفه با ۸۳۲ متر مربع مساحت در محل نمایشگاه بین‌المللی مازندران در قائمشهر افتتاح شد.

   

   

   

   

   

   

   

  ایسنا

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار