In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۹:۴۳ | کد خبر : 71745
 • Print Friendly

  واکنش مدیر عامل توزیع برق شرق مازندران به حاشیه های اخیر؛

  هَرَس درختان برای امنیت شهروندان و جلوگیری از اختلال در شبکه برق است

  قاسم شهابی مدیر عامل شرکت توزیع برق شرق استان مازندران گفت: هرس و اصلاح این درختان در جهت امنیت شهروندان و جلوگیری از ایجاد اختلال در شبکه توزیع برق است ...

  هَرَس درختان برای امنیت شهروندان و جلوگیری از اختلال در شبکه برق است

   

   

  به گزارش شرق پرس روزهای اخیر در برخی رسانه ها و همچنین فضای مجازی تصاویری از قطع درختان شهرها توسط نیروهای توزیع برق منتشر شد که گمانه زنی متعددی را در بین مردم به همراه داشت .

   

  قاسم شهابی در اینباره به ایرنا گفت : تمامی هرسهای انجام شده با دستور مراجع بالادست و همچنین با نظارت منابع طبیعی و شهرداری ها هر شهر انجام شده است .

   

  شهابی با اشاره به خسارت حدود ۲۰۰ میلیارد ریالی برف و طوفان سال گذشته به شبکه توزیع برق شرق استان بیان کرد : این هرس ها برای جلوگیری از تکرار خسارت های احتمالی درختان انجام می گیرد .

   

  وی با بیان اینکه در این عملیات هیچ درختی قطع نشده است ، افزود : به همه نیرو ها توصیه شده که تا حد ممکن سرشاخه و گردن بری درختان را انجام دهند و به تنه درختان آسیبی وارد نشود .

   

  مدیر عامل شرکت توزیع برق شرق استان مازندران اظهار کرد : اصلاح این درختان در جهت امنیت شهروندان و جلوگیری از ایجاد اختلال در شبکه توزیع برق است .

   

  وی جایگزینی سیم های توزیع برق با کابل را از برنامه های این شرکت در مازندران اعلام کرد و گفت : کندی روند جایگزینی کابل به علت کاستی در منابع مالی و همچنین هزینه بالای این تعویض است .

   

  سال گذشته عمده خسارات وارده به شبکه توزیع برق مازندران از درختانی بود که بر اثر باد و بارش برف شکسته و بر روی سیم ها و کابلهای برق افتادند که منجر به قطع سیم های برق شد .

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار