In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۱/۰۴ - ۱۷:۵۹ | کد خبر : 45515
 • Print Friendly

  هیات منصفه دادگاه مطبوعات: روزنامه وطن امروز مجرم شناخته شد

  کسائیان دبیر هیأت منصفه دادگاه مطبوعات با اشاره به مجرم شناخته شدن مدیرمسئول وطن امروز گفت: محمد آخوندی به اتهام عدم ذکر نام مدیرمسئول، مجرم شناخته شد.

   

   

   
   
  شرق پرس: علی‌اکبر کسائیان در گفت‌وگو با فارس، با بیان اینکه مدیر مسئول روزنامه وطن امروز در دادگاه مطبوعات مجرم شناخته شد، گفت: محمد آخوندی مدیر مسئول روزنامه وطن امروز به اتهام عدم ذکر نام مدیرمسئول در روزنامه با اکثریت آرا مجرم شناخته شد.
   
   
  دبیر هیئت منصفه دادگاه مطبوعات افزود: آخوندی با رای اعضای هیئت منصفه دادگاه مطبوعات مستحق تخفیف دانسته شد.
   
   
   
  وی ادامه داد: در جلسه امروز دادگاه مطبوعات به پرونده مدیرمسئول پایگاه خبری شهدای اسلام نیز رسیدگی شد که اتهام آن نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی بود و پس از تشکیل دادگاه و قرائت کیفرخواست، متهم از دادگاه تقاضای استمهال کرد تا در جلسه آینده با اسناد و مدارک به صورت مبسوط از خود دفاع کند که هیئت منصفه دادگاه مطبوعات با تقاضای وی موافقت کرد.
   
   
   
  کسائیان درباره پرونده هفته‌نامه یا لثارات گفت: این پرونده هنوز در نوبت رسیدگی هم قرار نگرفته است و تا زمان برگزاری دادگاه و صدور حکم اجازه انتشار ندارد.
   
   
   
  به گزارش فارس، امروز نخستین جلسه دادگاه مطبوعات پس از یک ماه تعطیلی برگزار شد.
   
   
   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار