In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۰ | کد خبر : 37925
 • Print Friendly

  هیلاری کلینتون: به دشمنی با جمهوری خواهان و ایرانیان افتخار می کنم

  کلینتون در اولین مناظره ریاست جمهوری آمریکا در پاسخ به این پرسش "به دشمنی چه‌کسانی با خود افتخار می‌کنید؟" گفت: «جمهورى خواهان و ایرانیان».

  monazere-usa54

   

   

  شرق پرس: هیلاری کلینتون در اولین مناظره نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۱۶ در پاسخ به این سؤال “به دشمنی چه‌کسانی با خود افتخار می‌کنید؟” گفته است: جمهوری‌خواهان و ایرانیان.

   

   

   

  تسنیم به نقل از اسپاتنیک نوشت: نامزدهای حزب دموکرات‌های آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری این کشور، طی مناظره شب گذشته خود، ایران، چین و تغییرات آب‌و‌هوایی را به‌عنوان مهمترین تهدیدات امنیتی ایالات متحده برشمردند.

   

  در این مناظره که شب گذشته در لاس‌وگاس برگزار شد، هیلاری کلینتون گفت: «همچنان از ناحیه اشاعه سلاح‌های هسته‌ای تهدید وجود دارد، مواد هسته‌ای که می‌تواند در دستان افراد نادرست بیفتد. من می‌دانم که این تروریست‌ها به‌طور مداوم به‌دنبال آن هستند و این دلیل چرایی این امر است که ما هوشیار ایستاده‌ایم، اما همچنان در سرتاسر جهان برای جلوگیری از این امر (با شرکای خود) متحد هستیم».

   

  هیلارى کلینتون در این مناظره در پاسخ به این پرسش “به دشمنی چه‌کسانی با خود افتخار می‌کنید؟” گفت: «جمهورى خواهان و ایرانیان».

   

  وی در ادامه افزود که دولت آمریکا باید از نفوذ نظامی و دیپلماتیک خود برای کشاندن روسیه به پای میز مذاکره درباره سوریه استفاده کند. وی گفت:  «سرگرم بررسی در این باره هستم که ما باید از چه اهرمی برای کشاندن روسیه پای میز مذاکره استفاده کنیم. می‌دانم که دولت اوباما نیز به شدت مشغول بحث در این باره است».

   

  کلینتون گفت که هدف از سیاست‌های آمریکا در قبال سوریه باید «متقاعد کردن روس‌ها برای کنار آمدن با تک تک بازیگران منطقه‌ای برای پیشبرد راه حلی سیاسی باشد».

   

  مارتین اُومالی، فرماندار سابق ایالت مریلند نیز «یک ایران هسته‌ای»، گسترش داعش و تغییرات آب و هوایی را مهمترین تهدیدات کشورش دانست.

   

  لینکلن شافه، فرماندار سابق ایالت رودآیلند نیز عنوان داشت که مهمترین تهدید برای کشورش «مطمئناً آشوب در خاورمیانه است» که «از حمله به عراق آغاز شده است».

   

  سناتور برنی ساندرز، مهمترین رقیب هیلاری کلینتون بین نامزدهای دموکرات رقابت‌های ریاست جمهوری آمریکا نیز در این مناظره، تغییرات آب‌وهوایی را مهمترین چالش برای آینده کشورش دانست.

   

  ساندرز همچنین مدعی شد که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه از درگیر شدن در جنگ سوریه پشیمان خواهد شد.

   

  وی گفت: « فکر می‌کنم زمانی که وی در مخمصه بحران روسیه گرفتار شد، مردم روسیه از وی خواهند خواست برای بهبود اوضاع در آنجا با آمریکا همکاری کند».

   

  جیم وِب، سناتور سابق آمریکایی نیز در این مناظره حملات سایبری چین را مهمترین تهدید برای کشورش توصیف کرد.

   

  وِب گفت: «بزرگترین چالش راهبردی بلندمدت، روابط ما با چین است. بزرگترین تهدید روزانه، جنگ سایبری علیه کشورمان است».

   

  وی افزود که «بزرگترین تهدید عملیاتی نظامی» برای ایالات متحده «حل و فصل این وضعیت در خاورمیانه است».

   

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار