In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۵/۲۵ - ۲۲:۳۰ | کد خبر : 33904
 • Print Friendly

  واکنش آیت الله جوادی به ستایش و تجلیل یک روحانی+ عکس

  بعد كه آيت الله جوادي سخنراني خود را آغاز كردند به صراحت در اين باره سخن گفتند با اين مضمون كه اين گونه تعابير افراد را در معرض خطر قرار مي دهد و اگر كسي اين حرفها را جدي بگيرد خود را به هلاكت انداخته و أصيبت مقاتله !... و فرمودند : واي بر كسي كه باورش بشود !

   

   

  شرق پرس: حجه‌الاسلام زائری در صفحه اینستاگرامش نوشت:
   
   
  روز پنجشنبه که در محضر آیت الله جوادی آملی بودیم یک سید روحانی که با دانشگاهیان از مازندران آمده بودند قبل از سخنرانی ایشان صحبت کرد و خیلی در باره ایشان به ستایش و تجلیل پرداخت و عباراتی گفت که من توی دلم گفتم حتما حاج آقا را شاکی می کند !
   
   
  همان موقع پیرمردی که در انتهای حسینیه کنارم نشسته بود به من گفت : یاد صحبت های فخرالدین حجازی پیش امام افتادم !
   
   
   
  بعد که آیت الله جوادی سخنرانی خود را آغاز کردند به صراحت در این باره سخن گفتند با این مضمون که این گونه تعابیر افراد را در معرض خطر قرار می دهد و اگر کسی این حرفها را جدی بگیرد خود را به هلاکت انداخته و أصیبت مقاتله !… و فرمودند : وای بر کسی که باورش بشود !
   
   
  و به شکل ضمنی اظهار کردند که گوینده این عبارات مرا در معرض هلاکت انداخته است ! و از صحبت هایشان کاملا معلوم بود که خیلی آزرده شده اند.
   
   
  بعدا جناب آقای جعفری که آن موقع در صف های ابتدایی حضور داشته اند این عکس را به من دادند و گفتند : وقتی آن شخص شروع کرد به تعریف و تمجید از حاج آقا ایشان همان سر سجاده توی خودشان رفته بودند و با تأثر سرشان را به راست و چپ تکان می دادند و اظهار ناراحتی می کردند و وقتی ادامه پیدا کرد دستشان را روی گوششان گرفتند که چیزی نشنوند !
   
   
   
  این عکس مربوط به همان لحظه است … فقط کسی که از نزدیک با منش و رفتار شخصی و روحیات این آیت لطافت آشنا باشد می تواند درک کند که در آن لحظات چه قدر آزرده شده اند.
   
   

  javadi-amoli98

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  تابناک

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار