In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۳/۱۸ - ۱۸:۳۹ | کد خبر : 29094
 • Print Friendly

  واکنش اردوغان به شکست در انتخابات: ارداه مردم از هرچیزی بالاتر است

  اردوغان در واکنش به نتیجه انتخابات ترکیه ضمن عنوان این مطلب که با اعلام نتایج انتخابات روند جدیدی در ترکیه آغاز شده که برای حفظ ثبات و دست آوردهای دمکراتیک حائز اهمیت فراوانی است از تمامی طرفها خواسته است تا نسبت به نتایج موجود برخورد مسئولانه داشته باشند .

  واکنش اردوغان به شکست در انتخابات: ارداه مردم از هرچیزی بالاتر است

   

   

  شرق پرس: اردوغان رییس جمهور ترکیه گفت : اراده و خواست ملت بالاتر از هر چیزی است .

   

   

   

   

   پس از اعلام نتایج اولیه انتخابات پارلمانی ترکیه که با کاهش چشمگیر آرای حزب عدالت وتوسعه همراه بود، رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه طی بیانیه ای اعلام کرد : نتایج بدست آمده حاکی از آن است که ملت ترکیه امکان حاکمیت مطلق به یک حزب را نداده و این موضوع باید از سوی احزاب حاضر در رقابتهای انتخابابی بدقت بررسی و مطالعه شود .

   

   

  اردوغان در ادامه بیانیه اش ضمن عنوان این مطلب که با اعلام نتایج انتخابات روند جدیدی در ترکیه آغاز شده که برای حفظ ثبات و دست آوردهای دمکراتیک حائز اهمیت فراوانی است از تمامی طرفها خواسته است تا نسبت به نتایج موجود برخورد مسئولانه داشته باشند .

   

   

  در انتخابات پارلمانی روز گذشته به حاکمیت سیزده ساله حزب عدالت وتوسعه پایان داده شد .

   

   

  با شمارش بیش از ۹۹ درصد از صندوقهای رآی گیری ؛ حزب عدالت وتوسعه ۴۰ ممیز ۸ دهم درصد ؛ حزب جمهوریخواه خلق ۲۵ درصد ؛ حزب حرکت ملی گرا ۱۶ و ۳ دهم درصد و حزب دمکراتیک خلقها نیز ۱۳ درصد آرای به صندوق ریخته شده را از آن خود کردند .

   

   

   

   

  صداوسیما

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار