In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۷/۱۸ - ۱۷:۳۴ | کد خبر : 37636
 • Print Friendly, PDF & Email

  واکنش شدید وزارت ارشاد به تیتر روزنامه”رویش ملت” درباره شهادت سردار همدانی

  سخنگوی وزارت ارشاد در واتکنش به تیتر روزنامه رویش ملت درباره سردار همدانی گفت: اگر نگوییم تعمدی در کار بوده حداقل می توان گفت یک نادانی در کار بوده است که باید مدیرمسئول، سردبیر، هیات تحریریه و شورای تیتر پاسخگو باشند.

  واکنش شدید وزارت ارشاد به تیتر روزنامه"رویش ملت" درباره شهادت سردار همدانی

   

   

  شرق پرس: سخنگوی وزارت ارشاد با بیان اینکه تیتر توهین آمیز روزنامه “رویش ملت” درباره سردار رشید اسلام شهید همدانی همه را شگفت زده کرد، گفت: مطمئنا در جلسه دوشنبه هیات نظارت بر مطبوعات، این موضوع بررسی خواهد شد.
   
   
   
   
  حسین نوش آبادی در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما با بیان اینکه در خصوص تیتر و نوشته توهین آمیز روزنامه رویش ملت باید در هیات نظارت بر مطبوعات تصمیم گیری شود ، گفت: شنیده ایم که مدیر مسئول این روزنامه امروز عذرخواهی کرده است که این قطعا کافی نیست.
   
   
   
  با یک عذرخواهی قابل جبران نیست
   
  وی افزود: این تیتر و مطلب درون روزنامه رویش ملت، رفتار سخیف و ناسنجیده ای است که نمی توان آن را خطای رسانه ای دانسته و با یک عذرخواهی قابل جبران نیست.
   
   
   
   باید مدیر مسئول، سردبیر، هیات تحریریه و شورای تیتر پاسخگو باشند
   
  نوش آبادی گفت: اگر نگوییم تعمدی در کار بوده حداقل می توان گفت یک نادانی در کار بوده است که باید مدیرمسئول، سردبیر، هیات تحریریه و شورای تیتر پاسخگو باشند.
   
  سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: در جایی که رهبر معظم انقلاب اسلامی از این سردار جهاد و شهادت با القاب بسیار وزین یاد و او را در زمره استوار آرزومندان جهاد و شهادت معرفی می کنند ؛ اینگونه مطالب آن هم در روزنامه ای که در جمهوری اسلامی ایران منتشر می شود؛ به هیچ وجه قابل توجیه نیست.
   
  روزنامه رویش ملت امروز به صورت کاملا تعجب آور و توهین آمیز در خصوص شهادت سردار همدانی در سوریه این گونه تیتر یک زد: “سرتیپ حسین همدانی در سوریه کشته شد”.
   
   
   

 • برچسب ها : , , ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار