In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹ - ۱۵:۲۸ | کد خبر : 28454
 • Print Friendly

  واکنش فرمانده ناجا به انتشار تصاویر ضر و شتم یک متهم در شیراز

  سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی در خصوص انتشار تصاویر ضرب و شتم منتسب به یک متهم حادثه شیراز، خاطرنشان کرد: حضور متهمان در سطح شهر تنها با مجوز قضات انجام می‌شود ولی اینکه مردم به این متهمان متعرض شوند شاید ناشی از شدت نارضایتی آنها از این متهمان است.

  واکنش فرمانده ناجا به انتشار تصاویر ضر و شتم یک متهم در شیراز

   

   

  شرق پرس: فرمانده ناجا با اشاره به انتشار تصاویر ضرب و شتم یک متهم توسط مردم در شهر شیراز خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی سعی در کنترل احساسات مردم در تعرض به متهمان دارد.
   

  سردار حسین اشتری در حاشیه اختتامیه هفتمین جشنواره جوان سرباز و در جمع خبرنگاران با اشاره به نام گذاری روز سرباز همزمان با میلاد مبارک حضرت علی اکبر و با تأکید بر برگزاری این همایش به منظور ارتقای شأن سربازی اظهار داشت: طی چند سال گذشته مقام معظم رهبری تأکیداتی در خصوص حفظ شأن و منزلت سربازان و ارتقای این شأن به نیروی انتظامی، سپاه پاسداران، ارتش و سایر نیروهای مسلح داشته اند و برگزاری این همایش و همایش‌های مشابه به منظور ارتقای این شأن انجام می‌گیرد.

   

  وی افزود: باید توجه داشت که روحیه جوانی و شادابی سربازان وظیفه در نیروهای مسلح باعث می‌شود که مأموریت‌های دفاعی و انتظامی به بهترین نحو ممکن انجام گیرد.

   

  فرمانده ناجا در پاسخ به این سوال که در میان برگزیدگان این جشنواره تعدادی مخترع و مبتکر به عنوان سرباز وظیفه حضور داشتند، گفت: در قانون عنوان شده است که اگر هرگونه اختراع و ابداع دارای جنبه ملی و کشوری باشد، منجر به معافیت مخترعان از خدمت سربازی می‌شود ولی اختراعاتی که در سطوح پایین تری قرار دارند با تشویق نیروهای مسلح بخشی از خدمت صاحبان آنها بخشیده خواهد شد و این مخترعان توسط اختراع و ابدعاشان از خدمتش آنها کسر خواهد شد.

   

  سردار اشتری در خصوص انتشار تصاویر ضرب و شتم منتسب به یک متهم حادثه شیراز، خاطرنشان کرد: حضور متهمان در سطح شهر تنها با مجوز قضات انجام می‌شود ولی اینکه مردم به این متهمان متعرض شوند شاید ناشی از شدت نارضایتی آنها از این متهمان است. ولی سعی مأموران پلیس بر آن است که این احساسات مردمی را کنترل کنند./تسنیم

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار