In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۴/۰۲ - ۱۹:۱۹ | کد خبر : 53026
 • Print Friendly

  واکنش هاشمی رفسنجانی به تقاضای بازگشت به نماز جمعه

  هاشمی رفسنجانی در واکنش به درخواست برای بازگشت به نمازجمعه گفت: هرجا که بدانم تندروها به بهانه‌ حضور من مردم را به زحمت می‌اندازند و اختلافات بیشتر می‌شود، نمی‌روم.

  واکنش هاشمی رفسنجانی به تقاضای بازگشت به نماز جمعه

   

   

  شرق پرس: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی امروز گفت:  نمی‌توان با اجرای شیوه‌های سنتی، انتظار داشت مردم در شرایط کنونی به ویژه جوانان در همه ابعاد اسلامی، آشنا و مقیّد باشند. تکلیف روحانیت است که خود را با امکانات روز و شرایط اجتماعی جهان آشنا و منطبق کند.

   

  وی افزود؛ حمایت تقدس‌گونه‌ از آن جریان یکی از اشتباهات تاریخی برخی جریان‌های سیاسی و حتی قشری از روحانیت در ایران بود. کسانی که برشانه‌ روحانیت تا مسند مسؤولیت‌های اجرایی آمده بودند، صراحتاً می‌گفتند امام زمان(عج) که بیاید، روحانیون و حتی مراجع را گردن می‌زند.

   

  رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به تقاضای یکی از روحانیون که از میان جمع برخاست و گفت: مردم خواستار برگشت شما به نماز جمعه هستند گفت: مردم لطف دارند و همین لطف آنان سرمایه‌ من در دنیا و آخرت است، اما هرجا که بدانم تندروها به بهانه‌ حضور من مردم را به زحمت می‌اندازند و اختلافات بیشتر می‌شود، نمی‌روم.

   

   

   

   

   

   

  خبرانلاین

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار