In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۹:۲۱ | کد خبر : 71608
 • Print Friendly

  واکنش وزیر اطلاعات به شایعات اخیر درباره خانواده آیت الله لاریجانی

  وزیر اطلاعات گفت: هیچ یک از اعضای خانواده آیت الله لاریجانی رئیس قوه قضاییه در مظان اتهام جاسوسی یا اقداماتی از این‌دست نیستند...

  واکنش وزیر اطلاعات به شایعات اخیر درباره خانواده آیت الله لاریجانی

   

  یک کانال تلگرامی معاند چندی پیش مدعی شد یکی از اعضای خانواده آیت الله صادق لاریجانی رئیس قوه قضاییه با اتهام جاسوسی درگیر است! برخی سایت ها و رسانه های ضدانقلاب نیز به این شایعه بی پایه و اساس زدند. اما شب گذشته وزیر اطلاعات این شایعات را از اساس تکذیب کرد و گفت: تمام ادعاهای پیرامون آن نیز دروغ است.

   

  وزیر اطلاعات با تاکید بر این‌که هیچ یک از اعضای خانواده رئیس قوه قضاییه در مظان اتهام جاسوسی یا اقداماتی از این‌دست نیستند، هدف از انتشار چنین شایعاتی را «وارد آوردن آسیب به اعتماد مردم نسبت به مسئولان نظام» دانست.

  حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمود علوی در پاسخ به سئوال ایسنا درباره برخی مطالب منتشره در فضای مجازی مبنی‌بر اتهام جاسوسی بعضی از بستگان رئیس قوه قضاییه، تصریح کرد: یگانه مرجع حرفه‌ای تشخیص اقدامات جاسوسی در کشور، معاونت ضدجاسوسی وزارت اطلاعات است که این معاونت نیز هیچ‌گونه اثری از اقداماتی که حتی ظن جاسوسی در مورد آن وجود داشته باشد درباره هیچ‌یک از اعضای خانواده آیت‌الله آملی ‌لاریجانی رئیس محترم قوه قضاییه مشاهده نکرده است.

  وی با بیان این‌که آنچه در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در این زمینه منتشر شده، صرفاً تهمت بوده و با هدف وارد آوردن آسیب به اعتماد مردم نسبت به مسئولان ارشد نظام مقدس جمهوری اسلامی طرح شده است، تاکید کرد: خوشبختانه مردم هوشیار ایران اسلامی هیچ‌گاه تحت تأثیر چنین دروغ‌پردازی‌های سخیف، خلاف قواعد انسانی و فاقد صحت و صداقت حرفه‌ای رسانه‌ای قرار نخواهند گرفت.

  وزیر اطلاعات درباره برخی شایعات پیرامون دستور رئیس‌جمهور برای رسیدگی به موضوع مورد ادعای برخی کانال‌های تلگرامی مبنی‌بر اتهام جاسوسی یکی از بستگان رئیس دستگاه قضایی نیز خاطرنشان کرد: این مطلب از اساس دروغ بوده و طبعا تمام ادعاهای پیرامون آن نیز دروغ و ناشی از خیال‌پردازی‌های طراحان چنین شایعاتی است.

 • برچسب ها : ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار