In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۲ | کد خبر : 36656
 • Print Friendly

  واکنش پادشاه عربستان به حادثه منا : چیزی از ارزشهایمان کم نمی شود !

  با گذشت چندین ساعت از حادثه منا، مسئولان سعودی نه تنها هیچ عذرخواهی نکردند بلکه همواره در حال فرافکنی درخصوص این حادثه هستند و آن را به گردن حجاج می اندازند.

   

   

  شرق پرس: پادشاه عربستان در دیدار با فرماندهان امنیتی مستقر در مراسم حج اعلام کرد که روز عید قربان را تبریک و به مناسبت حادثه دلخراش رمی جمرات تسلیت می گوید.

   

  به گزارش العربیه، «ملک سلمان» پادشاه عربستان امروز در دربار سلطنتی میزان فرمانده کل نیروی نظامی و فرماندهان امنیتی و مفتی کل این کشور بوده است.

   

  پادشاه عربستان بدون هیچ عذرخواهی درخصوص حادثه هولناک منا مدعی شد این حادثه از ارزش فعالیت های «مفید» نیروهای امنیتی سعودی را نمی کاهد!

   

   «سلمان بن عبدالعزیز» اعلام کرد که کار گروه  ویژه ای برای تحقیق درخصوص عوامل حادثه منا تشکیل شده است.وی تاکید کرد که عربستان برای رفع هرگونه موانع جهت پایان مناسک حج به طوری که با آرامش و راحتی حجاج همراه باشد، تلاش می‌کند.

   

  این در حالی است که با گذشت چندین ساعت از حادثه منا، مسئولان سعودی نه تنها هیچ عذرخواهی نکردند بلکه همواره در حال فرافکنی درخصوص این حادثه هستند و آن را به گردن حجاج می اندازند.

   

  حادثه رمی جمرات تاکنون به کشته شدن ۱۳۰۰ نفر از حجاج و زخمی شدن بیش از ۱۵۰۰ نفر دیگر منجر شده است.

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار