In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۹/۱۶ - ۱۸:۵۲ | کد خبر : 42107
 • Print Friendly

  ورود یک نهاد نظارتی به مسائل فدراسیون فوتبال/ برخی اسناد اتاق کفاشیان ضبط شد

  مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان با تأیید ورود نهادهای نظارتی به مسائل فدراسیون فوتبال و کفاشیان گفت: این اتفاق توسط نهادهای مسئول رخ داده و این پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی است.

  ورود یک نهاد نظارتی به مسائل فدراسیون فوتبال/ برخی اسناد اتاق کفاشیان ضبط شد

   

   

  شرق پرس:  روز گذشته یک نهاد نظارتی با ورود به فدراسیون فوتبال و اتاق رئیس این فدراسیون برخی اسناد و مدارک را ضبط کرده اند.

   

  ایسنا نوشت: حوالی ظهر روز یکشنبه ۱۵ آذر نهادهای مسئول با ورود به فدراسیون فوتبال و دفتر علی کفاشیان پس از انجام تحقیقات اولیه صورتجسله‌ای را تنظیم کرده  و به گفته‌ی برخی منابع خبری اسنادی را با خود برده‌اند که گویا این اقدام به دلیل گزارش و یا گزارش هایی علیه عملکرد فدراسیون فوتبال صورت گرفته است.

   

  رضا حسنی‌خو، مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان در گفت‌وگو با  ایسنا با تأیید این اقدام توسط نهادهای مسئول، اظهارکرد: این اتفاق توسط نهادهای مسئول رخ داده و این پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی است.

   

  وی تأکید کرد: اطلاعات دقیق‌تری از این موضوع در حال حاضر وجود ندارد.

   

  حسنی‌خو ادامه داد: نفیا یا اثباتا چیزی در این باره تأیید یا رد نمی‌شود، در حال حاضر نیز نمی‌توان جزئیات بیشتری در این رابطه بیان کرد. اگر لازم باشد در آینده در این باره توضیحاتی داده خواهد شد.

   

   

   

 • برچسب ها : , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار