In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۸/۱۶ - ۱۷:۱۸ | کد خبر : 39749
 • Print Friendly

  وزارت آموزش و پرورش: تبلت دانش آموزی غیرقانونی است

  معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش گفت: هیچ جلسه ای تاکنون برای تأیید شدن این تلفن بین آموزش و پرورش و وزارت ارتباطات برگزار نشده است، بنابراین تلفن و تبلت دانش آموزی از نظر آموزش و پرورش هنوز قانونی نیست.

  وزارت آموزش و پرورش: تبلت دانش آموزی غیرقانونی است

   

   

  شرق پرس: معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش تاکنون هیچ مجوزی برای تولید تبلت و تلفن همراه دانش آموزی صادر نکرده است.
   
   
   
   
  حمیدرضا کفاش گفت: اخیراً همراه اول یک تلفن همراه دانش آموزی با کاربری ویژه و با سفارش خانواده ها به صورت آزمایشی طراحی کرده ولی هنوز این تلفن هیچ تأییدیه ای ندارد و تلفن هایی که در بازار عرضه شده است جنبه تبلیغاتی دارد.
   
   
   
  او تأکید کرد: هیچ جلسه ای تاکنون برای تأیید شدن این تلفن بین آموزش و پرورش و وزارت ارتباطات برگزار نشده است، بنابراین تلفن و تبلت دانش آموزی از نظر آموزش و پرورش هنوز قانونی نیست.
   
   
   
  کفاش گفت: بر اساس آخرین مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش، ورود تلفن همراه و تبلت همچنان به مدارس ممنوع است و با دانش آموزان متخلف برخورد خواهد شد.
   
   
   
  او در پاسخ به این سؤال که دیده می شود برخی مدارس دانش آموزان را به اردوهای خارج از کشور می برند افزود: تاکنون هیچ مجوزی برای برگزاری اردوها به هیچ مدرسه‌ای داده نشده است و برگزاری این اردوها از طرف هر مدرسه ای تخلف محسوب می شود.
   
   
   
   
  به گزارش شبکه خبر معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش گفت: به همه مدارس بخشنامه کرده ایم که اردوهای درون و برون استانی دانش آموزان نیز باید با مجوز کتبی از والدین دانش آموز و کاملاً به صورت اختیاری برگزار شود.
   
   
   
   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار