In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۵/۱۵ - ۱۰:۴۲ | کد خبر : 33252
 • Print Friendly

  وزیر ارشاد از روزنامه وطن امروز شکایت کرد

  منابع خبری گزارش دادند جنتی وزیر ارشاد از روزنامه وطن امروز به اتهام «انتشار اسناد دولتی و محرمانه» شکایت کرد.

  وزیر ارشاد از روزنامه وطن امروز شکایت کرد

   

   

  شرق پرس:  یک پایگاه خبری مدعی شد «وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از روزنامه وطن امروز به‌دلیل انتشار اسناد دولتی و محرمانه شکایت کرده است».
   
   

  براساس خبر سایت «ناطقان»، این شکایت روز ۱۲ مرداد ماه جاری در دادسرای عمومی و انقلاب تهران ثبت شده و علت آن انتشار و افشای نامه محرمانه وزارت ارشاد به مدیران رسانه‌ها در خصوص نحوه انعکاس اخبار مربوط به مذاکرات هسته‌ای برجام عنوان شده است.

   

  دی ماه سال گذشته نیز هیئت نظارت بر مطبوعات به‌دلیل انتشار تیتری درباره مرگ شاه سعودی که آن را مغایر مصوبات شورای عالی امنیت ملی تشخیص داده بود، به وطن امروز تذکر داده و مقرر کرد پرونده این روزنامه به دادگاه ارجاع شود.

   

  هیئت نظارت بر مطبوعات در هفته جاری نیز هفته‌نامه «۹ دی» را به‌دلیل عدم توجه به مصوبات شورای عالی امنیت ملی در نقد جمع‌بندی مذاکرات هسته‌ای ایران و ۱+۵ توقیف و پرونده آن را به دادگاه ارجاع داد؛ این هیئت همچنین در همین زمینه با استناد به تبصره (٢) ماده (۵) قانون مطبوعات و بند (۸) ماده (۶)، به روزنامه «کیهان« و سایت «رجا نیوز» تذکر داد./تسنیم

   

   
   
   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار