In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۹/۱۲ - ۱۸:۰۰ | کد خبر : 41794
 • Print Friendly

  به منظور بررسی مشکلات؛

  وزیر بهداشت از بیمارستان ثامن‎الائمه (ع) گلوگاه بصورت سرزده بازدید کرد

  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بازدید سرزده از بیمارستان گلوگاه در شرق مازندران با تعدادی از مراجعان و بیماران بستری در این مرکز گفت‎وگو کرد که مهم‎ترین نیاز مردم نبود بخش و پزشکان متخصص اعلام شد.

  bimarestab-galogah

   

   

   

  به گزارش شرق پرس سیدحسن قاضی‎زاده هاشمی و هیئت همراه روز پنجشنبه از بیمارستان ثامن‎الائمه (ع) گلوگاه در شرقی‎ترین نقطه مازندران بازدید کردند.

   

   

  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این بازدید با تعدادی از مراجعان و بیماران بستری در این مرکز گفت‎وگو کرد که مهم‎ترین نیاز مردم نبود بخش و پزشکان متخصص اعلام شد.

   

   

  بیمارستان ثامن‎الائمه گلوگاه در پی درخواست‎های مردمی و با کمک خیران در سال ۸۷ با  ظرفیت اسمی ۳۲ تخت افتتاح شد و در حال حاضر ۲۴ تخت فعال، چهار بخش عمومی، اتاق عمل، آزمایشگاه، رادیولوژی، زایشگاه، انبار دارویی و داروخانه دارد.

   

   

  یکی از مشکلات این واحد که در واقع مرکز پیش‎بیمارستانی محسوب می‎شود، درآمد اندک در مقابل هزینه‎های بالا در بخش جاری است که گفته می‎شود بیمارستان ثامن‎الائمه گلوگاه ماهانه ۲۰ میلیون تومان درآمد دارد اما هزینه‎های جاری آن چند برابر درآمد است.

   

   

  به گزارش فارس, این بیمارستان به‎دلیل قرار گرفتن در مسیر زائران بارگاه امام رضا(ع)، ثامن‎الائمه نام‎گذاری شده است.

   

   

   

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار