In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۶/۱۳ - ۹:۴۴ | کد خبر : 35131
 • Print Friendly

  وزیر نفت: بسیاری از شبها از نگرانی تهیه پول یارانه ها خوابم نمی برد

  زنگنه گفت: بسیاری از شبها از نگرانی این که چطور باید پول هدفمندی یارانه‌ها را تامین کنیم، در حالی که پول نداریم؛ خوابم نمی‌برد، کار بسیار سختی را باید انجام دهیم.

  وزیر نفت: بسیاری از شبها از نگرانی تهیه پول یارانه ها خوابم نمی برد

   

   

  شرق پرس: بیژن زنگنه، وزیر نفت، در برنامه زنده تلویزیونی اقتصاد ایران از شبکه پنج (تهران) با بیان این که مهمترین دغدغه دولت، برداشت از میدانهای مشترک گازی و نفتی است، در پاسخ به این سئوال مجری که از وی پرسید احساس خود را درباره واژه هدفمندی یارانه ها بگویید، گفت: خیلی عذاب آور است.
   
   
  وی با بیان این‌که تقریبا ٨٠ تا ٩٠ درصد درآمد ناشی از فروش شرکت گاز و ٨٠ درصد درآمد شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی از محل فروش فرآورده ها به هدفمندی یارانه‌ها اختصاص می‌یابد، افزود: جمع کردن پول هدفمندی و رساندن بموقع آنها واقعا عذاب الیمی است و همان طور که آقای طیب نیا وزیر اقتصاد نیز گفته‌اند، واقعا عذاب آور است.
   
   
  وزیر نفت ادامه داد: بسیاری از شبها از نگرانی این که چطور باید پول هدفمندی یارانه‌ها را تامین کنیم، در حالی که پول نداریم؛ خوابم نمی‌برد، کار بسیار سختی را باید انجام دهیم.
   
   
   
  وزیر نفت با بیان این‌که آنچه در طول سالهای گذشته در خصوص هدفمندی یارانه‌ها اجرا شد، خلاف قانون بود و پرداخت یارانه ها اصلا طبق قانون اجرا نشد، افزود: اگر هدفمندی یارانه‌ها براساس قانون اجرا می‌شد، دیگر مشکلی نداشتیم؛ منتها آنچه که اجرا شد، اصلا با نص قانون متفاوت بود.

   
   
   
   
  تابناک

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار