In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۲/۲۶ - ۲۳:۰۱ | کد خبر : 27364
 • Print Friendly

  وزیر ورزش دستور پیگیری اتفاقات ورزشگاه تبریز را صادر کرد

  سید شروین اسبقیان - مدیرکل اداره ورزش و جوانان آذربایجان شرقی - با اشاره به دستور وزیر ورزش و جوانان برای پیگیری اتفاقات رخ داده در دیدار تیم‌های فوتبال تراکتورسازی و نفت تهران، اظهار کرد: وزیر ورزش و جوانان به صورت جدی پیگیر اتفاقات رخ داده در تبریز هستند

  وزیر ورزش دستور پیگیری اتفاقات ورزشگاه تبریز را صادر کرد

   

   

  شرق پرس: وزیر ورزش و جوانان دستور پیگیری اتفاقات رخ داده در دیدار تیم‌های فوتبال تراکتورسازی تبریز و نفت تهران را صادر کرد.

   
   
  سید شروین اسبقیان – مدیرکل اداره ورزش و جوانان آذربایجان شرقی – با اشاره به دستور وزیر ورزش و جوانان برای پیگیری اتفاقات رخ داده در دیدار تیم‌های فوتبال تراکتورسازی و نفت تهران، اظهار کرد: وزیر ورزش و جوانان به صورت جدی پیگیر اتفاقات رخ داده در تبریز هستند و علاوه بر ایشان، دکتر نصرالله سجادی معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر و همچنین آقای رضا حسنی‌خو مدیرکل حراست وزارت نیز حواشی رخ داده را پیگیری می‌کنند.
   
   
  وی ادامه داد: در اواخر دیدار روز گذشته (جمعه) و در حالی که ۷ تا ۸ دقیقه به پایان دیدار مانده بود، خبر رسید که دیدار تیم‌های سپاهان و سایپا مساوی به اتمام رسیده و این خبر به نیمکت تراکتوری‌های منتقل شد و در نهایت تراکتوری‌های فکر کردند به مقام قهرمانی رسید‌ه‌اند.
   
   
  مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه “امروز جلسه‌ای با حضور مشاور وزیر ورزش و جوانان در رابطه با اتفاقات رخ داده برگزار شد”، گفت: در این جلسه اتفاقات رخ‌داده با حضور مشاور وزیر مورد بررسی قرار گرفت و ما تاکید داریم که این اتفاقات باید از طریق فدراسیون فوتبال مورد بررسی و موشکافی قرار گیرد. البته استاندار نیز در این مورد دغدغه ویژه‌ای دارند و خواستار پیگیری جدی هستند.
   
   
  اسبقیان خاطرنشان کرد: بر اساس دستور وزیر، به صورت جدی پیگیر اتفاقات هستیم و مطالبات خود را در این زمینه از طریق فدراسیون فوتبال پیگیری خواهیم کرد تا هواداران در جریان همه چیز قرار گیرند.
   
   
  وی همچنین با رد قطع شدن ابزارهای ارتباطی در جریان دیدار تراکتورسازی و نفت”، گفت: اینکه گفته می‌شود در جریان دیدار روز گذشته دو تیم، موبایل و اینترنت قطع شده بود، به هیچ عنوان درست نیست.
  ایسنا

   
   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  نظرات در مورد » “وزیر ورزش دستور پیگیری اتفاقات ورزشگاه تبریز را صادر کرد”
  1. خورشیدی گفت:

   مدیریت ومربی بازی۳بر۱برده روسه سه میکنندنتیجه دورازانتظاررانمیتوانندحفظ کنندحالادنبال مقصرمیگردی این شیطنت هاطبیعی است به این راحتی بااحساسات پاک مردم بازی میکننداسب ول کردنددمش گرفتندتامدیریت اصفهانی هادرفوتبال هست جام قهرمانی اونجامیرودجام حذفی هم ببینیدذوب اهن قهرمان میشودشماببینیدمدیروقت پرسپولیس چطوری بااماواگرسیدجلال وخلعتبری پراندوادله هاودرخواست های بچه گانه درخواست تخفیف۵۰۰میلیونی میکندوسیدجلال موردبی مهری وبی توجهی قرارمیگیردجناب اقای وزیرفکری به حال مدیریت فوتبال بکنیداین همه دستهای پشت پرده برای یک استان خاطرشماجمع باشداین اخری نیست ونخواهدبودرحیمی واقعا شایسته پرسپولیس بودسوء مدیریت اززمان ایشان شروع شدپرسپولیس کو؟درجغرافیافوتبال کشورمان هشتم شدمیخواستیدجندم بشود؟خداهدایتمان کناد


  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار