In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۰ | کد خبر : 57902
 • Print Friendly

  اعتراض ربیع فلاح به خروج مدیران از جلسه؛

  وقتی آقای استاندار صندلی های خالی مدیران را تاب نمی آورد

  ربیع فلاح با گلایه از عدم حضور برخی مدیران در جلسه خطاب به مدیران غائب جلسه گفت: مسؤولان استانی باید توجه داشته باشند که جلسه شورای اداری هم یکی از جلسات محوری استان است.

  وفتی آقای استاندار صندلی های خالی مدیران را تاب نمی آورد

   

  به گزارش شرق پرس ( شرق مازندران) ظاهرا آقای استاندار نسبت به برخی از ضعفهای مدیران ارشد استانی حساسیت هایی هم دارند و نسبت به آن چشم پوشی نکردند!. بی نظمی شرکت در جلسات محوری استان اینبار صدای ربیع فلاح را درآورد و ناچار شد به این مسئله واکنش نشان دهند. البته امید است این اعتراض ها به دیگر نقاط ضعف مدیران ارشد مازندران تسری یابد.

   

  جلسه شورای اداری این ماه مازندران زودتر از موعد مقرر به دلیل اینکه مدیران در جمعه دو هفته قبل در جلسه با وزیر ارتباطات و وزیر کار حضور داشتند، برگزار شد.

   

  این جلسه با دستور کار نحوه استفاده مدیران استان از اسناد خزانه برای پرداخت بدهی ادارات و نهادها تشکیل شد.

   

  جلسه با حضور بیشتر مدیران و یا معاونان آنها تشکیل شد، مسؤولان اقتصاد و دارایی توضیحاتی در ارتباط با استفاده از اسناد خزانه مطرح کردند، در برخی از بندها نقدهایی به نحوه صدور توسط مدیران مطرح شد که قرار شد در جلسات کارشناسی موارد مطرح و در صورت لزوم نسبت به تأمین دغدغه مدیران اقدام شود.

   

  مقرر شد که بعد از این جلسه نشست مشترک و توجیهی برای ذی‌حسابان ادارات استان برگزار شود تا به‌صورت ویژه مدیران نسبت به نحوه استفاده از اسناد خزانه آگاهی و اطلاعات کافی داشته باشند.

   

  پیش از اتمام دستور کار در ابتدا مدیرکل ورزش و جوانان مازندران خواستار ترک جلسه با درخواست اجازه از استاندار شد که به همراه مدیرکل ورزش و جوانان فرماندار قائم‌شهر نیز جلسه را ترک کرد.

  همچنین فرماندار مرکز مازندران خودش در جلسه حضور نداشت و معاون سیاسی خویش را به این جلسه فرستاد.

  از حضور همه مد‌یران استانی در این جلسه خبری نبود و صندلی‌های سالن جلسه مانند جلسات قبل پُر نشده بود.

  علی نبیان معاون عمرانی استاندار مازندران که در جلسه حضور داشت برای شرکت در جلسه دیگر نیز از استاندار درخواست اجازه کرد، صندلی اطراف استاندار در جلسه تقریباً خالی شده بود، به‌جز دبیر جلسه تقریباً همه صندلی‌های سمت چپ استاندار خالی شده بود.

  دلاور حیدرپور رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران که گلایه‌هایی نسبت به نحوه صدور اسناد خزانه داشت، پنج دقیقه پس از اتمام صحبت‌هایش به سمت استاندار رفت و اجازه خواست که جلسه را ترک کند؛ در این هنگام ربیع فلاح نسبت به ترک جلسه مدیران اعتراض کرد و با لبخند نرمی گفت: بنده آدم اخلاقی هستم و با درخواست ترک جلسه توسط مدیران به دلیل داشتن جلسه دیگر و معطل ماندن ارباب رجوع مخالفت نمی‎کنم ولی مسؤولان استانی باید توجه داشته باشند که جلسه شورای اداری هم یکی از جلسات محوری استان است.

  استاندار مازندران به همین مقدار هم بسنده نکرد و در پایان جلسه در جمع‌بندی صحبت‌هایش خطاب به مسؤولان برنامه و بودجه استان که دبیری این جلسه را برعهده دارند، بیان کرد: هماهنگی انجام شود تا در جلسات بعدی شورای برنامه‌ریزی استان همه مدیران حضور داشته باشند.

  به گزارش فارس, وی اضافه کرد: جلسه شورای برنامه‌ریزی استان قانونی بوده و انتظار است که مدیران حساسیت‌های این جلسه را درک کنند.

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار