In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۱۶:۲۷ | کد خبر : 54744
 • Print Friendly

  در کارگروه طلاق شرق مازندران مطرح شد؛

  وقتی آمار طلاق در روستاها از شهر پیشی می گیرد!

  سجادی فرماندار بهشهر با هشدار نسبت به افزایش میزان طلاق در این شهرستان گفت: آمار طلاق در روستاهای بهشهر از شهر پیشی گرفته است و باید در این راستا برنامه‌ریزی منسجم‌تری انجام داد.

  وقتی آمار طلاق در روستاها از شهر پیشی می گیرد!

   

  شرق مازندران: سید خالق سجادی فرماندار بهشهر در دومین کارگروه طلاق شرق مازندران در فرمانداری بهشهر افزود: نقش خانواده‌ها در تثبیت ازدواج بسیار مؤثر و مفید است و لذا باید پدران و مادران به فرزندان خود آموزش‌های لازم را برای استمرار زندگی و حفظ آن آموزش دهند.

  به گزارش مهر, وی بابیان اینکه در بخش ازدواج، آموزش مهم‌ترین مسئله‌ای است که باید موردتوجه قرار گیرد، گفت: متأسفانه در برخی از این موارد، تعلل شده است و توجه به آموزش در مدارس، دانشگاه‌ها و قبل از ازدواج در بین دختران و پسران باید افزایش یابد.

  فرماندار بهشهر همچنین بابیان اینکه تک‌فرزندی هم یکی از دلایل مهم در برخی از طلاق‌ها است، یادآور شد: این مسئله موجب شده است خانواده‌ها توجه بیشتری به فرزند خود اعمال کرده و در برخی موارد با نگرانی‌ها و دخالت‌های نابه جا باعث ازهم‌پاشیدگی خانواده زوجین شوند.

  سجادی گفت: برگزاری کلاس‌های آموزشی در مدرسه و دانشگاه و استفاده از مشاوران زبده و خبره در این زمینه می‌تواند از بروز بسیاری از مشکلات و اختلافات جلوگیری کند که امیدواریم در دستور کار قرار گیرد.

  رئیس دادگستری بهشهر هم در سخنانی گفت: شهرستان بهشهر ازجمله شهرهای با آمار بالای طلاق در استان مازندران است که طلاق توافقی در این شهرستان به‌مراتب بیشتر از طلاق یک‌طرفه و بروز اختلافات ناشی از طلاق است که باید بررسی شود.

  علی کیانی افزود: تمام مسائل و مشکلات طلاق باید قبل از ازدواج وزندگی زناشویی بررسی شود و آموزش‌های لازم در این راستا به زوجین قبل از ازدواج به‌درستی و به‌صورت مشاوره‌ای ارائه شود.

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار