In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۷ | کد خبر : 44805
 • Print Friendly

  وقتی برخی از داوران لیگ ما کورنگ و نیازمند عینک هستند!

  در معاینه چشم پزشکی کلاس داوران مشخص شد تعداد انگشت شماری از داوران کورنگی دارند و برخی دیگر از آنها نیاز به عینک دارند!

   

   

   
   
  شرق پرس: کلاس‌های دو روزه داوری نیم فصل روز گذشته ( جمعه) به پایان رسید. در بخشی از این کلاس‌ها داوران از نظر چشم پزشکی مورد معاینه قرار گرفتند.
   
   
  یک منبع آگاه در این زمیه به فارس گفت: طبق گزارش چشم پزشکی که در اختیار مسئولان ارشد فدراسیون فوتبال قرار گرفته شمار اندکی از داوران فوتبال ایران از نظر چشمی مشکل دارند. برخی از آنها کورنگی دارند و برخی دیگر از آنها نیاز به عینک دارند!
   
   
  ظاهرا این اولین مرتبه در فوتبال ایران است که کمیته پزشکی به درخواست دپارتمان داوری چشمان داوران را مورد معاینه قرار داده‌ است.
   
   
  با این حال وقتی این مساله را از فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران سوال کردیم او به فارس گفت: هنوز نتیجه معاینه‌های پزشکی به ما اعلام نشده است و صبح جمعه چشمان داوران معاینه شده و چطور به این سرعت چنین مساله‌ای اعلام شده هنوز من خبری در این زمینه ندارم.
   
   
   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار