In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۱/۲۴ - ۱۹:۵۱ | کد خبر : 46815
 • Print Friendly

  وقتی دختر انتحاری در لحظات آخر پشیمان می شود

  دختر نوجوان انتحاری مجهز به کمربند انفجاری که توسط بوکوحرام آموزش دیده بود قبل از آغاز عملیات نظرش را تغییر داد و خود را به نیروهای امنیتی تسلیم کرد.

  وقتی دختر انتحاری در لحظات آخر پشیمان می شود

   

   
   
  شرق پرس: دختر نوجوان برای انجام عملیات انفجاری از طرف گروه تروریستی بوکوحرام روانه اردوگاه پناهندگان شده بود، اما در آخرین لحظه نظرش را تغییر داد. او می‌گوید که از کشته شدن مردم ترسیده بود.
   
   
   
  دو شخص همراه این دختر کمربندهای انفجاری خودشان را در اردوگاه پناهندگان دیکوا در شمال شرقی نیجریه منفجر کردند. در نتیجه این انفجارها دست کم ۵۸ نفر جانشان را از دست دادند.
   
   
   
  آن دختر نوجوان که در لحظات آخر پشیمان شد، در نهایت توسط نیروهای امنیتی محلی دستگیر شد. او در حال حاضر در بازداشت به سر می‌برد و به مقامات اطلاعاتی در مورد بمب گذاری‌های برنامه ریزی شده‌ی دیگر داده است. او به نیروهای امنیتی کمک کرده تا امنیت اردوگاه افزایش یابد.
   
   
   
  مادو اوامی، مبارزی که در بازجویی این دختر شرکت داشت، می‌گوید: «او گفت که ترسیده بود، زیرا می‌دانست جان انسان‌های بی‌گناه زیادی را می‌گرفت. از طرفی هم از اینکه مخالف دستورات بوکوحرام عمل کند، هراس داشت.»
   
   
   
  الگونی لاوان، سخنگوی محلی انگالا می‌گوید: «آن دختر جزو هزاران نفری بود که ماه‌ها توسط افراطی‌ها به اسارت گرفته شده بودند. آن دختر در بازجویی‌های نیروهای امنیتی ما اعتراف کرد که اگر کارش را ادامه می‌داد، ممکن بود پدر خودش را هم که در اردوگاه بود، بکشد.»
   
   
   
  وی همچنین در ادامه گفت که آن دختر تلاش‌هایی برای منصرف کردن دو تروریست انتحاری دیگر نیز انجام داده بود، گرچه موفقیت آمیز نبود. ماجرای دختر زمانی تایید شد که خودش کمربند انفجاری را به سربازان نشان داده بود.
   
   
   
  به گزارش فرارو, شش سال است که گروه تروریستی بوکوحرام فعالیت می‌کند و در طول این مدت جان ۲۰ هزار نفر گرفته شده و ۲٫۵ میلیون نفر نیز بی‌خانمان شده‌اند.
   
   
   
   

 • برچسب ها : ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار