In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۷:۳۰ | کد خبر : 62413
 • Print Friendly, PDF & Email

  وقتی روسیه از تصمیم ضد مهاجرت ترامپ حمایت می کند!

  در حالیکه واکنش های منفی زیادی در سراسر جهان به فرمان اجرایی ترامپ بر علیه 7 کشور مسلمان جهان صورت می گیرد, کشور روسیه در موضع گیری عجیب از این تصمیم حمایت کرد!

   

  کمیته ملی ضد تروریسم روسیه NAK امروز در مورد تصمیم اخیر دونالد ترامپ برای ممنوعیت مهاجرت از ۷ کشور مسلمان به آمریکا، بیان کرده است که روسیه از همه اقدام‌ها «سازنده» در راستای مبارزه با تروریسم حمایت میکند.
   
  خبرگزاری اسپوتنیک به نقل این مطلب از سخنگوی کمیته ملی ضد تروریسم روسیه پرداخته است. آندره پرژدومسکی در این خصوص به خبرنگاران گفته است: ما از همه اقدام‌های سازنده در این راستا حمایت و استقبال میکنیم. روسیه حمایت همه جانبه ای از همه معیارهای تعیین شده برای مبارزه با تروریسم خواهد داشت.
  وی همچنین بیان کرده است که سرویس های ویژه روسیه و نهادهای قانونی و قضایی این کشور بر روی توسعه همکاری‌های حوزه مبارزه با تروریسم با آمریکا در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ حساب باز کرده و امیدوار هستند.
   
  پرژدومسکی همچنین بیان کرده است: ما همواره برای یک همکاری جامع، اساسی و مبتنی بر منافع دو‌طرفه در مبارزه با تروریسم با آمریکا تأکید کرده و خواهان آن بوده ایم و در آینده نیز همواره بر این موضوع تأکید خواهیم داشت. این یک گزینه اصولی است که ما به آن پایبند خواهیم بود و با امید فراوان به اینکه این مساله از سرعت بیشتری برخودار شود، از همکاری در این حوزه خرسند خواهیم بود./تابناک
   

 • برچسب ها : , ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار