In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۲/۱۹ - ۱۳:۰۱ | کد خبر : 48431
 • Print Friendly

  وقتی ظریف و برجام سوژه دندانپزشکان می شود! + عکس

  ظاهرا دکتر محمد جوادظریف پیش از امضاء تفاهم‌نامه لغو برجام دندان‌های زرد و بدشکل خود را به یک دندان‌پزشک زیردست سپرده بود تا عکاسان خبری اولین لبخندهای پس از برجام او را با دندان‌های لمینیت شده باشد ثبت کنند

   

   

  شرق پرس: نگین دندان‌پزشکی که عنوان ماهنامه صنفی خبری جامعه دندان‌پزشکی ایران عکس قبل و بعد اصلاح دندان های جواد ظریف را سوژه خود کرد.

   

   روی جلد اولین شماره تصویری از چهره دکتر محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران است که در نیمی از تصویر با دندان‌های طبیعی و البته زرد رنگ خود لبخند می‌زند و در نیمه دیگر دندان‌های سفید و لمینیت کرده‌اش پس از لغو برجام تصویر شده است.

   

  در بخش گزارش تصویری این شماره درباره مصداق این تصویر اینگونه می‌خوانیم:

  شمایل تازه دکتر ظریف پس از برجام

  اولین عکس‌های منتشر شده از وزیر امور خارجه ایران پس از لغو تحریم‌های اقتصادی و سیاسی در بهمن ۹۴ یک تفاوت عمده با عکس‌های پیشین او داشت. ظاهرا دکتر محمد جوادظریف پیش از امضاء تفاهم‌نامه لغو برجام دندان‌های زرد و بدشکل خود را به یک دندان‌پزشک زیردست سپرده بود تا عکاسان خبری اولین لبخندهای پس از برجام او را با دندان‌های لمینیت شده باشد ثبت کنند. تفاوت لبخند ظریف پیش و پس از برجام از چشم کاربران شبکه‌های اجتماعی دور نماند و بسیاری با بازنشر عکس بالا، به اثر لغو تحریم‌ها در دندان‌هایظریف اشاره کردند.

   

   

  ظریف برجام دندانپزشکان

   

   

   

  پارسینه

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار