In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۳/۱۳ - ۱۷:۴۲ | کد خبر : 28725
 • Print Friendly

  وقتی وجود جن باعث انتقال دانش آموزان عربستانی می شود

  روزنامه الوطن به نقل از عمر برناوی، مسوول اطلاع رسانی اداره آموزش و پرورش مدینه گزارش داد: کمیته ای که برای تحقیق درباره وجود جن در مدرسه دخترانه منطقه الشلایل تشکیل شده بود، توصیه کرد که دانش آموزان به مدرسه ای دیگر منتقل شوند تا اوضاع روحی آنان بدتر از این نشود.

  jen15

   

   

  شرق پرس: دانش آموزان یک مدرسه دخترانه درعربستان سعودی به دلیل وجود جن در مدرسه شان به مدرسه ای دیگر منتقل شدند.
   
   

  به گزارش شبکه العالم، اداره آموزش و پرورش شهر مدینه، دانش آموزان مدرسه دخترانه منطقه الشلایل را به مدرسه ای دیگر منتقل کرد زیرا برخی از دانش آموزان گله مند بودند که جنیان در مدرسه شان زندگی می کنند و چند دانش آموز به همین دلیل دچار بیماری هایی همچون صرع شده اند.

   

  روزنامه الوطن به نقل از عمر برناوی، مسوول اطلاع رسانی اداره آموزش و پرورش مدینه درباره وجود جن گزارش داد: کمیته ای که برای تحقیق درباره وجود جنیان در مدرسه دخترانه منطقه الشلایل تشکیل شده بود، توصیه کرد که دانش آموزان به مدرسه ای دیگر منتقل شوند تا اوضاع روحی آنان بدتر از این نشود.  

   

  اعضای این کمیته با معلمان و دانش آموزان دیدار کرده بودند و برای جلوگیری از گسترش بیماری های جسمی و روحی دانش آموزان، تصمیم گرفتند آنها را به مدرسه ای دیگر منتقل کنند.

   

  مدرسه منطقه الشلایل در ۷۰ کیلومتری جنوب مدینه منوره واقع است و مدیریت مدرسه در ماه مه ۲۰۱۵ از دچار شدن چند دانش آموز به بیهوشی و صرع خبر داد و اولیای برخی دانش آموزان نیز فرزندان خود را از رفتن به مدرسه منع کردند.

   

  ساکنان منطقه الشلایل در تویتر هشتگی را با عنوان «مشکل مدرسه الشلایل باید حل شود» ایجاد کردند.

   

  الوطن نوشت: یکی از دانش آموزان هنگام ورود به مدرسه یک مرد کهنسال را می بیند که در حیاط نشسته است و این مرد به محض اینکه چشم دانش آموز به وی می افتد، ناپدید می شود و فراش مدرسه هم یک شب هنگام تمیز کردن کلاس ها چند کودک را در حال بازی فوتبال می بیند و این کودکان نیز هنگام نزدیک شدن فراش به آنها ناپدید می شوند.

   
   
   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار