In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۰ | کد خبر : 51786
 • Print Friendly

  وقتی پوشک گرفتن الاغ ها اجباری می شود! + عکس

  مسئولان محلی شهر واجیر در شمال شرق کنیا به صاحبان الاغ ها دستور داده اند الاغ هایشان را پوشک بگیرند

   

   

  شرق پرس: مقامات محلی شهری در کنیا به صاحبان الاغ ها بخشنامه کرده اند به منظور حفظ نظافت شهر و جلوگیری از ریختن فضولات الاغ ها در خیابان تازه آسفالت شده شهر، آنها را پوشک بگیرند.

   

   عصر ایران به نقل از بی بی سی نوشت:مسئولان محلی شهر ” واجیر ” در شمال شرق کنیا به صاحبان الاغ ها دستور داده اند الاغ هایشان را پوشک بگیرند. آنها گفته اند این دستور به منظور محافظت از جاده تازه آسفالت شده شهر است.

   

  مسئولان شهر واجیر می گویند ریخته شدن مدفوع الاغ ها در سطح معابر شهری هم بهداشت و نظافت شهری را مختل می کند و هم برای شهروندان ایجاد مزاحمت می کند.

   

  همزمان با دستور جدید برای پوشک گرفتن الاغ ها در روزهای اخیر، تصاویر زیادی از الاغ های پوشک گرفته در شبکه های احتماعی کنیا به اشتراک گذاشته شده است.

   

  وقتی پوشک گرفتن الاغ ها اجباری می شود! + عکس

   

  قانون جدید در دوشنبه هفته گذشته بخشنامه شده و از روز پنج شنبه به مورد اجرا در آمده است. در بخشنامه جدید آمده است که از این پس تردد هیچ الاغی در سطح شهر واجیر بدون داشتن کیسه مدفوع و پوشک مجاز نخواهد بود.

   

  گفتنی است در سال ۲۰۰۷ نیز قانون مشابهی در شهر ” لیمورو ” در پنجاه کیلومتری شمال غرب شهر نایروبی (پایتخت) وضع شد اما هیچ گاه به مورد اجرا در نیامد.

   

  مسئولان شهری واجیر (واقع در ۶۰۰ کیلومتری شمال شرق نایروبی) اما گفته اند این قانون جدید را اجرا خواهند کرد چون پس از دهه ها، انتظار آنها به سر آمده و شهر دارای خیابان های آسفالته شده است.

   

   

 • برچسب ها : ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار