In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۱ | کد خبر : 27596
 • Print Friendly

  فرماندار میاندورود:

  ویژگی مهم امام راحل(ره), بیان مسائل مهم کشور به مردم بود

  قادری یکی از ویژگی مدیریتی امام راحل(ره) را بیان مسائل مهم کشور به مردم دانست و بیان کرد: امام خمینی (ره) به کرامت انسانی و ارزش مردم اعتقاد ویژه‎ای داشتند و نقطه اتکا ایشان به مردم بود و این مسئله ضرورت الگوگیری از سیره امام (ره) در همه مجموعه‎های اداری را مشخص می‎کند.

  ویژگی مهم امام راحل(ره), بیان مسائل مهم کشور به مردم بود

   

   

  به گزارش شرق پرس به نقل از فارس ارسطو قادری در نشست روابط عمومی‎های ادارات این شهرستان با اشاره به اهمیت روابط عمومی برای انعکاس موفقیت‎های نظام، اظهار کرد: روابط عمومی در سال‎های اخیر رشد قابل توجهی در کشور داشته است اما باید تلاش بیشتری برای اطلاع‎رسانی به مردم انجام شود تا از ایجاد برخی فضاهای نگرانی در بین مردم توسط رسانه‎های بیگانه جلوگیری شود.

   

   

  وی یکی از ویژگی مدیریتی امام راحل(ره) را بیان مسائل مهم کشور به مردم دانست و بیان کرد: امام خمینی (ره) به کرامت انسانی و ارزش مردم اعتقاد ویژه‎ای داشتند و نقطه اتکا ایشان به مردم بود و این مسئله ضرورت الگوگیری از سیره امام (ره) در همه مجموعه‎های اداری را مشخص می‎کند.

   

  فرماندار شهرستان میاندورود روش مدیریتی رهبر معظم انقلاب را همانند امام راحل همگام با مردم دانست و افزود: دوام و قوام حکومت‏‌ها به حضور و مشارکت مردم بستگی دارد و در عصر حاضر که بیش از ۹۸ درصد رسانه‎های جهان در اختیار استکبار است، نقش روابط عمومی‏‌ها در انعکاس خدمات دستگاه‌‏ها و تبلیغ صحیح در مسیر جمهوری اسلامی بسیار مهم و اثرگذار است.

   

  این مسئول با تاکید بر ضرورت پاسخ‎گویی مدیران و روابط عمومی ادارات به مردم گفت: همه ما به نعمت حضور مردم مزد و حقوق دریافت می‎کنیم اما برخی از مدیران به ندرت برای اطلاع‏‌رسانی به مردم در رسانه‎ها دیده می‎شوند که این رویه باید اصلاح شود زیرا باید به مردم گزارش داد که بدانند چه اقداماتی در حال انجام است.

   

  قادری با تاکید بر اینکه مدیران ضعیف روابط عمومی‎های ضعیف دارند، بیان کرد: هدف از برپایی این همایش شهرستانی نشان دادن ارزش و جایگاه روابط عمومی و اطلاع‎رسانی به مدیران و مردم است اما اینکه روابط عمومی‎ها فشار کاری را بهانه‎ای برای کم‎کاری در اطلاع ‏رسانی به مردم ارائه دهند، هرگز قابل قبول نیست.

   

  رئیس شورای اداری میاندورود نام‎گذاری روز روابط عمومی توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی را نشان دهنده ارزش واقعی این بخش از دستگاه اداری و حکومتی دانست و گفت: همه ادارات موظف به تهیه و ارائه یک مقاله در زمینه شعار سال به فرمانداری هستند تا هم فضای مورد نیاز برای تحقق شعار فراهم شود و هم اینکه افراد در این راستا قرار گیرند.

   

  قادری در پایان رویداد مهم امسال را برپایی انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان دانست و با تاکید بر ضرورت بی‎طرفی ادارات در طرفداری یا مخالفت نسبت به یک کاندیدا افزود: ادارات موظف به فراهم کردن شرایط برپایی این انتخابات هستند.

   

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  نظرات در مورد » “ویژگی مهم امام راحل(ره), بیان مسائل مهم کشور به مردم بود”
  1. سلیمی گفت:

   روابط عمومی روح وروان سازمان واداره وچشم ان است روابط عمومی پویاوفعال سفیروپیام رسان تشکیلات ونهاداست هنرخلاق واندیشه های راهبردی مدیراین بخش درچگونه معرفی کردن نقش اساسی داردمتاسفانه طی سالهای اخیرفقط سعی درایجادشغل ومدیریت ومسئولیت دارندکه یکی راازسرخودکم ورفع کنندبه رسالت وذکاوت وتیزبینی وهوشمندی افرادتوجهی ندارندچنانچه به مدیرفرهنکی وتبلیغات ازمنظرنصب پوستروبنروپارچه نویسی نگاه میکنندحال انکه فاصله ونوع نگاه ازسری به ثریاوکاملامتفاوت است رابط اداره بامردم ومخاطبین روابط عمومی است


  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار