In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴ - ۱۳:۱۶ | کد خبر : 40281
 • Print Friendly

  پاسخ بی ادبانه وزیر خارجه سعودی به خبرنگار ایرانی

  عادل جبیر وزیر خارجه جوان عربستان سعودی در پاسخی بی ادبانه و خارج از شان دیپلماتیک به خبرنگار ایرانی گفت: با ایرانی ها حرف نمی زند.

  پاسخ بی ادبانه وزیر خارجه سعودی به خبرنگار ایرانی

   

   

   

  شرق پرس: وزیر خارجه عربستان سعودی از پاسخ دادن به پرسش خبرنگار ایرانی طفره رفت و اعلام کرد با ایرانی‌ها حرف نمی‌زند.
   
   
   
  حتی از گفت‌وگو و سخن گفتن هم فرار می‌کند. با رسانه‌های عربی مدام علیه ایران و خطر ایران سخن می‌گوید اما حاضر نیست درباره این اتهامات گفت‌وگو کند و حتی حاضر به پاسخگویی درباره اقدامات سؤال‌برانگیز کشورش هم نیست.
   
   
   
  پس از پایان گفت‌وگوهای روز شنبه درباره آینده سوریه، عادل جبیر وزیر خارجه جوان عربستان سعودی به گرند هتل وین آمد؛ جایی که خبرنگاران رسانه‌های مختلف جهان در طبقه چهارم این هتل مستقر بودند.
   
   
  در راهروی هتل، او را سرگرم گفت‌وگو با یکی از رسانه‌های عربی دیدم. صبر کردم تا پرسش و پاسخش تمام شود، بادیگاردها و مأموران امنیتی سعی می‌کردند من را به بیرون هدایت کنند اما سماجتم باعث شد تا آنها هم به حضورم رضایت دهند. صحبت‌های جبیر با رسانه عربی به پایان رسید. از او خواستم گفت‌وگوی کوتاهی داشته باشد.
   
   
   
  آقای وزیر می‌توانم خیلی کوتاه وقتتان را بگیرم؟
   
   
   
  شما از کجا هستی؟
   
   
   
  من از ایران هستم؛ از خبرگزاری خبرآنلاین.
   
   
   
  نه، نه. با ایرانی‌ها حرف نمی‌زنم.
   
   
   
  چرا آقای وزیر؟ من می‌خواستم در مورد سیاست‌های شما در سوریه و یمن چند سؤال از خدمتتان بپرسم.
   
   
   
  نه. گفتم که؛ با ایرانی‌ها صحبت نمی‌کنم.
   
   
   
  این را می‌گوید و به سرعت از سوی دیگر حرکت می‌کند. اصرار هم بی‌فایده است و مأموران امنیتی من را به سمت دیگر هدایت می‌کنند. ظاهراً این دیپلمات جوان حتی از پاسخ دادن هم می‌هراسد و توان رو به رو شدن با خبرنگاران را ندارد و مدام از دست رسانه‌های منتقد فرار می‌کند. شاید هم نتیجه مذاکرات امروز هتل امپریال برایش خوشایند نبوده است.
   
   
   
   
   
  خبرآنلاین

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار